Facebook Google+ Twitter

Nowości, nowości, czyli TVN wiosną

Gdy za oknami czai się śnieg i mróz, a my siedzimy w domach ze szklanką gorącej herbaty w dłoniach, TVN już przygotowuje nas na nadejście wiosny, zdradzając szczegóły swojej nowej wiosennej ramówki.

Miłośnicy seriali będą mieli powody do zadowolenia. Oprócz "Na wspólnej" i "Majki" na naszych ekranach zagoszczą nowe produkcje. Na początek perypetie młodych nowoczesnych warszawianek czyli "Klub szalonych dziewic". Będzie to historia oddanych i wiernych przyjaciółek, dla których cotygodniową tradycją są babskie ploteczki przy drinku, "Szalona Dziewica". Szczere i bezkompromisowe rozmowy o związkach, miłości i seksie będą gwarantowane co tydzień we wtorki o 21.30

W każdą sobotę o 20 "Usta, usta", komediowa opowieść o 3 parach nowoczesnych trzydziestolatków. Mimo podobnego wieku i przyjaźni, jaka ich łączy, każdy związek ma zupełnie inne problemy i jest na innym etapie. Jest to adaptacja serialu "Cold Feet". Serial jest kierowany do widzów, którym przypadła do gustu produkcja "Teraz albo Nigdy", jednak nowa propozycja ma pokazywać inną stronę życia współczesnych trzydziestolatków.

Powrócą na antenę również "Taniec z Gwiazdami" (m.in z Julią Kamińską i Arturem Barcisiem) i "You Can Dance". Czym zaskoczy nas Anna Mucha w nowej dla siebie roli jurorki? Show w środy o 21.30.

Zapukają też starzy dobrzy znajomi - Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski. Nowi goście "rozmów w tłoku", nowe zwariowane pomysły Ędwarda Ąckiego, w każdy poniedziałek o 21.30. Kuba natomiast jeszcze bardziej nieobliczalny, bardziej złośliwy i kontrowersyjny, będzie u nas gościł we wtorki o 22.30.

Jeżeli chodzi o teleturnieje, nowością będą "Kuchenne rewolucje", w którym gospodyni, Magda Gessler, pomagać będzie restauratorom w odświeżeniu ich restauracji. Gessler ma tylko 4 dni na stworzenie nowego menu, wprowadzenie zmian w kuchni i ulepszeniu wystroju sali. Kulminacją i sprawdzianem jest czwarty dzień, w którym po raz pierwszy prezentowane jest nowe oblicze lokalu. Premiery w soboty o 18.

Czy nowe propozycje zadowolą polskiego widza? Jak pokazał ostatni czas, możemy śmiało powiedzieć, że tak, tylko jak tu przeżyć bez "Kawy na ławę" i "Teraz my"? Prowadzący tych programów dostali propozycję przejścia do TVN24. To może się odbić na ich dotychczasowej widowni.

źródło: tvn

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.