Facebook Google+ Twitter

Nowości produktowe Billion Electric na targach ŚWIATŁO 2015

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-01 13:20

Podczas rozpoczynających się 25 marca XXIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015 w Warszawie, Billion Electric przedstawi rozwiązania z zakresu zaawansowanych źródeł zasilania oraz Smart Energy.

Wśród zaprezentowanych produktów znajdą się wytrzymałe sterowniki LED Class 2 o wysokiej efektywności energetycznej i wydajności, jak również autorski System Kontroli Oświetlenia Ulicznego (ang. Streetlight Control Management System - LCMS), wyposażony w harmonogram automatycznego przyciemniania oraz zdalną kontrolę nad działaniem oświetlenia ulicznego.

Zaprojektowane w szerokim zakresie od 40 do 200W sterowniki LED Class 2 stanowią nową generację źródeł zasilania dla wzmocnionych opraw LED. Charakteryzują się efektywnością kosztową, wysoką energię wyjściową oraz wydajnością. Sterowniki wyposażono w mechanizm izolacji mocy oraz prąd upływu na poziomie mniejszym niż 0.25mA. Ponadto posiadają certyfikację w stopniu IP67, gwarantującą zabezpieczenie przed wnikaniem pyłu i wody, a także dwustopniową ochronę przed przegrzewaniem się, dzięki czemu są gotowe do pracy w wymagających warunkach i ekstremalnych temperaturach od -40 do 100 stopni Celsjusza.

System Kontroli Oświetlenia Ulicznego to rozwiązanie z zakresu inteligentnego oświetlenia, służące do zdalnego monitorowania i nadzorowania pracy oświetlenia w mieście. Dzięki zastosowanej funkcji przyciemniania lamp, administratorzy oświetlenia ulicznego są w stanie efektywnie obniżyć koszty zużycia energii. W zależności od warunków środowiskowych oszczędności mogą sięgnąć 80-85 proc., a system z powodzeniem można wykorzystać przy oświetleniu miast, parków przemysłowych oraz fabryk. Kluczowym elementem systemu jest autorska, zintegrowana z komunikacją 3G/4G LTE, inteligenta platforma w chmurze, zapewniająca pełną kontrolę nad oświetleniem bez ograniczeń spowodowanych dystansem. Billion Electric jest jedną z pierwszych firm, która zaadaptowała sieć w standardzie BPL w zarządzaniu systemem oświetlenia ulicznego wspierającym kamery IP oraz aplikacje smart city.

- Jesteśmy zainteresowani rozpoczęciem współpracy biznesowej w całej Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Poprzez udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015 w Warszawie, największym wydarzeniu branżowym w Polsce i trzecim w skali całego kontynentu, chcemy nawiązać kontakt z lokalnymi dostawcami oraz producentami sprzętu oświetleniowego – powiedział Harry Tsai, Senior Sales Director of Power and Energy Management Division w Billion Electric. – Jestem przekonany, że rozwiązania LED mają potencjał do wywarcia ogromnego wpływu na globalny rynek oświetleniowy – podkreśla Harry Tsai.

Produkty Billion Electric można było zobaczyć w hali III na stoisku D12, w trakcie XXIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2015 w Warszawie. Wydarzenie odbyło się w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, w dniach od 25 do 27 marca.
(Paweł Baranowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.