Facebook Google+ Twitter

Nowy album Michaela Jacksona w sklepach już w maju!

W maju na półkach sklepowych pojawi się kolejny, pośmiertny album króla popu Michaela Jacksona. Krążek ma być zatytułowany "Xscape". Pojawią się na nim niepublikowane dotychczas utwory.

W maju pojawi się nowy album Michaela Jacksona / Fot. By Zoran Veselinovic [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsKto by pomyślał, że jeszcze 5 lat po śmierci króla popu będziemy mieli okazję kupić jego nową płytę? Jak widać, wytwórnie płytowe wykorzystują w pełni pozostawione przez muzyka nagrania. Jednakże jak się okazuje jedynie utwór "Xscape" został w oryginalnej wersji nagrany przez samego Jacksona i jego producenta Jerkinsa. Resztą utworów zajął się producent wykonawczy nowej płyty króla popu L.A. Reid, szef wytwórni Epic Records, który zyskał nieograniczony dostęp do nagrań Michaela Jacksona.

Jak podaje wprost.pl przy produkcji płyty pomogli tacy producenci jak Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate, Jerome "Jroc" Harmon i John McClain. Ich celem było unowocześnienie utworów.

Płytę "Xscape" będzie można nabyć w specjalnej wersji deluxe, gdzie mają znaleźć się wszystkie źródłowe nagrania wokalisty w oryginalnej formie.

Przypomnijmy, że Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem. Ostatni album studyjny wydany za życia muzyka to "Invincible" z 2001 roku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.