Facebook Google+ Twitter

Nowy album The Chemical Brothers!

Artyści z formacji The Chemical Brothers, odznaczający się psychodelicznymi aranżacjami, zapowiadają kolejny album. Czerwiec to miesiąc ukazania się nowego krążka Toma Rowlandsa i Eda Simonsa.

 / Fot. materiały promocyjneThe Chemical Brothers wydadzą siódmy już album. Nowy materiał pod nazwą "Further" będzie jeszcze bardziej atrakcyjny od poprzednich, gdyż do każdego utworu zostanie opublikowana oprawa filmowa. Artyści do nowej płyty wykorzystali podkłady do nagrań z "Electronic Battle Weapon". Ewolucja starych dźwięków, poszukiwanie nowych ścieżek, liczne eksperymenty - to ma przynieść sukces artystom z Wielkiej Brytanii.

Nowy album "Further" będzie pierwszą publikacją stworzoną przez duet, a także wieloletnich współpracowników, którymi są odpowiadający za oprawę wizualną - Adam Smith i Marcus Lyall.

Adam Smith to szanowany reżyser filmowy i telewizyjny. Z The Chemical Brothers współpracuje od ich debiutu, czyli od roku 1994, gdzie odpowiadał za oprawy wizualne na koncertach. Dzięki pracy artystów takich jak Adam Smith oraz duet Tom i Ed, możemy być pewni, że tytuł nieustraszonych pionierów gatunku należy do The Chemical Brothers.

Więcej informacji o albumie wkrótce!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.04.2010 22:07

5 :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst zachęcił mnie do poszukiwania w sklepach internetowych,będzie na prezent dla....5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.