Facebook Google+ Twitter

Nowy album The Vaccines jeszcze w tym roku!

Autorzy jednego z najlepszych debiutów rockowych ubiegłego roku zapowiadają, że ich drugi album pojawi się jeszcze w 2012 roku.

Ach ci Anglicy! Uwielbiają spektakularne porównania: "Nowi Beatelsi", "Nowy Oasis". Teraz padło na Arctic Monkeys. The Vaccines od samego początku nazywani byli następcami kapeli z Sheffield. Zresztą Alex Turner i spółka żyją w niezłej komitywie z The Vaccines. Oba zespoły odbyły wspólną trasę koncertową w USA. Ponadto The Vaccines wystąpili na wielkim show Arctic Monkeys w Sheffield na Don Valley.

Prace nad nowym albumem zespól rozpoczyna w marcu. Lider kapeli Justin Young twierdzi, że nagrali już 6 utworów, które na pewno pojawią się na płycie-
pisze w New Musical Express. Płytę ma wyprodukować Ethan Jons, znany choćby ze współpracy z Ryanem Adamsem.

Czy The Vaccines poradzą sobie z presją? Wbrew pozorom świetny debiut może być ich największym wrogiem.

Skoro bawimy się w porównania do Arctic Monkeys, to oni również po sensacyjnym debiucie, szybko zabrali się za nagrywanie drugiego krążka. Pamiętamy jak to się skończyło - świat otrzymał muzycznego klasyka "Favourite Worst Nightmare", według wielu krytyków najlepszą płytę AM.

Arctic Monkeys strasznie wysoko zawiesili poprzeczkę swoimi kolegom z The Vaccines. Oczekiwania są duże, liczymy, że The Vaccines zrobią krok do przodu, i nagrają ambitny album, który będzie się różnił od debiutu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.