Facebook Google+ Twitter

Nowy ambasador Seata

Debiutujący podczas Grand Prix Węgier 2009 najmłodszy kierowca w historii Formuły 1, Jaime Alguersuari został ambasadorem marki Seat.

 / Fot. Tomas Hudcovic /PAPKluczyki do najmocniejszej wersji samochodu w historii marki Seata Leona Cupra R przekazali Prezes Rady Dyrektorów dr Francisco Javier García Sanz oraz Prezes Zarządu James Muir.

Podczas spotkania, które odbyło się w zakładach w Martorell dr Francisco Javier García Sanz mówił m. in.: -Cieszymy się, że Jaime, przedstawiciel nowej generacji utalentowanych hiszpańskich zawodników i najmłodszy debiutant w Formule 1, będzie mógł czerpać przyjemność z jazdy nowym Leonem CUPRA R - najmocniejszym samochodem w historii marki, dostępnym na rynku od zaledwie kilku tygodni.

Alguersuari odbierając samochód powiedział: -Zawsze uważałem, że kierowcę Formuły 1 czeka więcej nowych wyzwań niż profitów. Seat poprosił mnie o zostanie ambasadorem marki i od dziś ten nowy i świetnie prezentujący się Leon Cupra R będzie moim samochodem do prywatnego użytku. To prawdziwy zaszczyt i przywilej.

Ideą powołania ambasadora jest przede wszystkim wsparcie, jakiego firma chce udzielać zawodnikom odnoszącym sukcesy zarówno w sporcie samochodowym, jak i w innych dyscyplinach.

Źródło: http://mediacenter.seat.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.