Facebook Google+ Twitter

Nowy basen na placu Róż

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-06-24 14:26

W piątek 23 czerwca o godzinie 12 w Opolu nastąpiło oficjalne otwarcie nowo wyremontowanego basenu na placu Róż. Jest to jedyny otwarty basen w Opolu.

Remont basenu trwał blisko rok. Obiekt zmienił się w bardzo dużym stopniu. Do dyspozycji bawiących się tam ludzi są dwa baseny, z czego jeden o rozmiarach olimpijskich; trzy zjeżdzalnie, boisko do gry w siatkówkę, brodzik i basenik dla młodszych dzieci. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się bufet.

Wszystko jest zrobione bardzo dobrze i jest powód, by się cieszyć, ponieważ stary basen zdecydowanie nie zachwycał.

W dzień otwarcia można się było kąpać i korzystać z atrakcji basenu za darmo, jednak w następne dni będzie już trzeba płacić. A wszystko wg ściśle określonych stawek. Są trzy podziały cenowe: poniedziałek - piątek (do 15), poniedziałek - niedziela (od 15) i sobota - niedziela (do 15). Dziwi trochę takie rozwiązanie, gdyż wprowadza nieco zamieszania.

Dodatkowo władze miasta Opola chcą, by basen nosił oficjalną nazwę. Uważają, że każde miasto powinno mieć wyróżniający się obiekt-symbol. Chcą nim uczynić basen na placu Róż, który byłby takim obiektem zaraz po Amfiteatrze Opolskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.