Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1163 miejsce

Nowy doradca wicepremiera Gowina. Z Bociek pofrunął do Warszawy

- Gdy mój przyjaciel Stanisław Derehajło, wójt Bociek, opowiadał mi o tym jak wielką firmą jest Pronar i jak prężnie działa, wydało mi się to tak wspaniałe, iż pomyślałem, że to co mówi należy podzielić przez dwa..

 / Fot. Archiwum Poranny.pl- „Przyznam, że o Pronarze pierwszy raz usłyszałem niedawno - mówił Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego- relacjonował red. Andrzej Zdanowicz „poranny.pl/strefa-biznesu” 03.03.2017 otwarcie - nowej hali w Narewce. - Ale, gdy zobaczyłem tę firmę, muszę przyznać, że tego co słyszałem nie należy dzielić przez dwa, a pomnożyć przez dwa”.

Minął miesiąc, a Stanisław Derehajło, nieprzerwanie od 1998 roku wójt gminy Boćki, na półtora roku przed kolejnymi wyborami samorządowymi, zrzekł się mandatu.

 / Fot. Archiwum UG BoćkiJak podał regionalny portal informacyjny Podlasie 24 od „19 kwietnia Stanisław Derehajło objął urząd Doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów i Doradcy Dyrektora Instytutu Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej”.

„Gazeta Współczesna” uważa, że Stanisław Derehajło „został jego doradcą ds. samorządu terytorialnego. Nic w tym dziwnego - obaj są członkami Zjednoczonej Prawicy. Wójt Bociek jest wiceprzewodniczącym zarządu regionalnego partii”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.