Facebook Google+ Twitter

Nowy Dwór Mazowiecki: Dyskotekowy gwałciciel ujęty

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-16 11:28

Policja zatrzymała mężczyznę, który w nocy z soboty na niedzielę uprowadził, zgwałcił i zrzucił z mostu do Wisły kobietę poznaną na dyskotece. 27-letni Piotr O. został wytropiony i zatrzymany po pościgu, w którym brali udział policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego i KSP.

27-latek poznał kobietę na jednej z dyskotek w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Pod pretekstem wymiany numerów telefonów zwabił do samochodu. Wyrwał kobiecie telefon, zablokował drzwi i odjechał. Potem pobił ją i dwukrotnie zgwałcił, a w końcu zrzucił do Wisły z wysokości 20 metrów. Kobiecie udało się przeżyć. Wydostała się na brzeg, a z pomocą przypadkowo przejeżdżającego kierowcy trafiła na posterunek policji.

Do zatrzymania mężczyzny doszło we wtorek wieczorem. Nie chciał słuchać poleceń policjantów i próbował uciec. Staranował swym autem dwa radiowozy, a zatrzymały go dopiero celne strzały w koła. Mężczyzna jest znany policji z wcześniejszych przestępstw między innymi kradzieży, rozbójniczych wymuszeń i rozbojów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.