Facebook Google+ Twitter

Nowy dyrektor biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia

To już potwierdzone, biuro prasowego wrocławskiego Urzędu Miejskiego będzie miało nowego szefa – dotychczasowego dyrektora Zbigniewa Morawskiego zastąpi ustępujący rzecznik Politechniki Wrocławskiej – Paweł Czuma.

Obecnie Paweł Czuma przebywa na urlopie, ale złożył już rezygnację i z dniem 30 stycznia przestaje pełnić funkcję rzecznika prasowego Politechniki Wrocławskiej. Zdążył już pożegnać się z redakcjami, z którymi współpracował – zapowiedział też kontynuację współpracy, ale już na innych szczeblach.

- To dobra wiadomość dla wrocławskich dziennikarzy. Paweł Czuma znany jest z tego, że potrafi porozumieć się z mediami i zapewnić im dostęp do niezbędnych informacji. Chętnie odpowiada na telefon, zawsze służy pomocą, nie zbywa zainteresowanych – komentuje dziennikarz jednej ze studenckich rozgłośni radiowych. – Bycie dobrym rzecznikiem prasowym to sztuka, jemu się to udało – dodaje.

Obecnie dyrektorem biura prasowego jest Zbigniew Morawski, często widywany w towarzystwie prezydenta Rafała Dutkiewicza, przy okazji różnych działań Urzędu Miejskiego Wrocławia. Teraz jego miejsce zajmie Paweł Czuma.

Pracownicy biura prasowego UM nie chcą potwierdzić na razie informacji o zmianie kierownictwa. Potwierdziła ją za to Joanna Pająk, współpracująca z rzecznikiem prasowym Politechniki - jak się dowiedziałem, to już pewne – od 9 lutego Paweł Czuma zaczyna pełnić obowiązki rzecznika Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.