Facebook Google+ Twitter

Nowy film dokumentalny w rocznicę śmierci "Króla Popu"

Jako jeden z najpopularniejszych muzyków w historii, na zawsze pozostanie w pamięci fanów. 25 czerwca przypada pierwsza rocznica śmierci "Króla Popu". W tym dniu ukaże się nowy film dokumentalny dotyczący życia piosenkarza.

Gwiazda Michaela Jacksona w Hollywood / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:MJ_Star.jpgCzterogodzinny film będzie opowiadał o wydarzeniach z życia Jacksona. Oprócz wątków związanych z drogą artystyczną piosenkarza, zostaną poruszone tematy bardziej osobiste, m.in. związki zakończone niepowodzeniem z Debbie Rowe i Lisą Marie Presley, a także problemy uzależnienia od narkotyków i lekarstw.

W filmie zostaną przedstawione wywiady z osobami związanymi z Jacksonem. Będą to wypowiedzi m.in. Smokey Robinsona, Whitney Houston, Dionne Warwick czy asystenta artysty - Franka Cascio.

Po raz pierwszy przed kamerą wystąpi matka Jacksona, Katherine Jackson.

Na największych fanów Jacksona czeka nie tylko film dokumentalny. Z okazji rocznicy pożegnania artysty, producenci sprzętu komputerowego zaprojektowali specjalną edycję limitowaną, przenośnego dysku twardego Samsung S2 Portable z wizerunkiem Jacksona.

Źródło: cgm.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.