Facebook Google+ Twitter

Nowy film Wardęgi jest już w sieci. Zamiast psa-pająką są zombie

Sylwester Wardęga znów szokuje. W sieci pojawił się jego najnowszy film Zombie Apocalypse Halloween Prank. Jak sam podkreśla, produkcja kosztowała go bardzo dużo pracy i bardzo dużo budżetu.

 / Fot. youtube/print screenSylwester Wardęga, twórca znanego już nie tylko w Polsce filmu o psie przebranym za pająka (ponad 100 mln wyświetleń), stworzył kolejną produkcję. Tym razem, w filmie ludzi straszą - jak przystało na Halloween - zombie. Najnowsza produkcja Wardęgi na tę chwilę ma 1 224 521 wyświetleń.

W najnowszym filmie spotykamy zombie - "umarlaków", którzy polują na ludzi: na przechodniów, na kierowcę, na człowieka, który zbiera grzyby. Konwencja identyczna, czy odniesie sukces?

Koszmarny makijaż na Halloween. Jak zrobić go w domu?Internauci coraz częściej wytykają mu błędy, a przede wszystkim to, że kopiuje innych twórców, a jego filmy nie są oryginalne: "Wardęga po raz kolejny kopiuje czyjeś pomysły, zamiast wymyślić coś nowego i naprawdę zaskoczyć i ubawić widza. Moim zdaniem, również słabiutko - pierwowzór oglądałem z przyjemnością, a tutaj co i rusz zerkałem, ile jeszcze do końca" - pisze Internauta. Inny dodaje: "Ooo Wardęga widzę trzyma poziom, kilka tygodni temu widziałem pomysł z kaleką u jakichś Amerykańców, dziś już jest u niego. Keep up!" - czytamy na natemat.pl.

Internauci zwracają również uwagę na ludzi, którzy występują w filmach Wardęgi. Zdaniem wielu, straszone osoby są podstawione i otrzymują za to honorarium: "To wszystko jest dokładnie zaplanowane i ustawione. Wszyscy uczestnicy filmiku są aktorami. Co prawda amatorami, ale aktorami. Nie ma tu ani jednej przypadkowej osoby. Całość jest świetnie zmontowana. Ta filmowa działalność jest sposobem na zarabianie w sieci". Inndy dodaje: "baaardzo dużo pracy i bardzo dużo budżetu" zapłacić tym wszystkim aktorom z czegoś trzeba było. Pan w lesie zagrał elegancko".

Sami oceńcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.