Facebook Google+ Twitter

Nowy film ze smoleńskiego lotniska. Wrak tupolewa nie jest zabezpieczony?

Dwuminutowy, amatorki film, nakręcony prawdopodobnie telefonem komórkowym, pojawił się w poniedziałek wieczorem w serwisie YouTube. Widać na nim wrak Tu-154 - niezabezpieczony i niszczejący.

Dwuminutowy, amatorski film, nakręcony prawdopodobnie telefonem komórkowym, pojawił się w poniedziałek wieczorem w serwisie YouTube. Widać na nim wrak Tu-154 - niezabezpieczony i niszczejący.

Jak informuje serwis onet.pl na filmie pokazano części samolotu chaotycznie rozłożone na betonowych płytach i zupełnie nieosłonięte, narażone na korozję związaną z warunkami atmosferycznymi.

Autorzy najnowszego programu "Misja specjalna" w TVP 1 (wtorek, 21 września godz 22.40) zapowiadają, że poświęcony będzie śledztwu w sprawie katastrofy. Zapowiadają pokazanie nieznanych dotąd dokumentów i najnowszego materiału z miejsca katastrofy. Zmienionego ponoć nie do poznania - wycięto m.in. drzewa w okolicy zderzenia samolotu z ziemią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"chaotycznie rozłożone na betonowych płytach"
Przecież widać dokładnie że samolot jest odtworzony na ile to możliwe z tego co zostało. Retoryka onetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lenio
  • Lenio
  • 21.09.2010 11:09

I o to chodzi rosjanom. Standardowa procedura KGB - zacierają ślady. Ja nie rozumiem dlaczego wrak nie jest jeszcze przewieziony do Polski? Pytam się o to premiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.