Facebook Google+ Twitter

Nowy Gmail dla Androida dostępny. Można pobierać odmienioną aplikację poczty Google

W sieci dostępna jest nowa wersja aplikacji Gmail dla urządzeń z Androidem. Najważniejszą zmianą oprócz nowego wzornictwa jest obsługa zewnętrznych kont email.

 / Fot. gmailAplikacja Gmail 5.0 dla urządzeń z Androidem przynosi obsługę kont pocztowych Yahoo i Outlook. Możliwa jest również obsługa kont Exchange. Niestety, póki co synchronizacja poczty innej niż Google nie jest możliwa w trybie "push". Możemy jedynie ustawić czas sprawdzania wiadomości na kontach zewnętrznych.

Oprócz możliwości korzystania z poczty innych usługodawców, aplikacja Gmail przeszła gruntowną przebudowę wizualną. Dostosowano ją do wymogów tzw. Material Design, czyli nowych wytycznych dotyczących wzornictwa zaprezentowanych w Androidzie 5.0 Lollipop.

Czytaj także: W Mapach Google możesz już planować przejazd warszawską komunikacją miejską


Link do pliku instalacyjnego "dla niecierpliwych" znaleźć można w serwisie Android Police. Aplikacja podmieni dotychczasowy program do obsługi Gmaila na naszym urządzeniu. Z doniesień mediów wynika, że jest to wczesna i jeszcze niestabilna wersja. Nie wiadomo kiedy pojawi się ostateczna wersja programu w Google Play.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.