Facebook Google+ Twitter

Nowy "Indiana Jones" pełen błędów

Po 20 latach czekania oglądamy czwartą część przygód Indiany Jonesa. Niestety, ma ona rażące błędy jak wyświetlacze diodowe, które w latach 50. jeszcze nie istniały - donosi express.de za dieseher.de.

Harrison Ford w tytułowej roli w kadrze z filmu "Indiana Jones - Królestwo Kryształowej Czaszki" / Fot. PAP/UPIUżytkownicy strony www dieseher.de do dziś znaleźli łącznie ponad 20 istotnych błędów w "Indiana Jones - Królestwo Kryształowej Czaszki".

Błędy są różne. Podczas podróży głównego bohatera czerwona linia wskazuje na mapie jego drogę. Przekracza ona kraj Belize, który przed 1973 rokiem nazywał się Honduras Brytyjski.

Syn Indyego, Mutt, jeździ Harleyem-Davidsonem Springer Classic, który powstał w roku... 2002, a stosowane w nim technologie nawet się nie śniły konstruktorom lat 50.

W kadrze sceny, w której Indiana i Mutt stoją przed budynkiem z zakonnicą, widać w tle współczesny samochód z dźwigiem.

Na pomniku, który omijają Rosjanie, jest napisane, że Marcus Brody w latach 1933-1944 był dziekanem uniwersytetu. Jednak w poprzednich częściach przygód Indyego był on tylko kustoszem muzeum, a akcja tych filmów miała miejsce między 1935 a 1938 rokiem.

Pozostałe odkryte niespójności to błędy montażowe, w których w jednym ujęciu musztarda na kawiarnianym stoliku stoi, a po cięciu "magicznie" sama wstaje, by po kolejnym cięciu znów leżeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

I jakie to ma znaczenie? Ja poczułem się w kinie jak mały chłopiec i tylko tego właśnie oczekiwałem.
Ze smutkiem podziwiam osoby, które oglądają film tylko dla odnalezienia pomyłek twórców. Nie wiem czy to brak innego zajęcia czy zawiść w stosunku do autorów; w logice - że tacy genialni, ale i tak omylni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

buhahaha :))))

Błędów z których wynika, że autorzy mają gdzieś inteligencje widza trzeba się czepiać w każdym filmie :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja słyszałam o ponad 40 błędach :) Tzn., że podobno aż tyle jest. Powiedzmy, taka mała wpadka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.