Facebook Google+ Twitter

Nowy iPhone 4 firmy Apple od 24 czerwca w sklepach. Ale nie w Polsce!

24 czerwca najnowszy produkt firmy Apple - iPhone 4 pojawi się w 5 krajach: USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Japonii. Tak jak się spodziewano, nowy iPhone został wzbogacony o wiele zaskakujących funkcji.

 / Fot. apple.comNowy iPhone 4 zachwyca. Oprócz szeregu nowych funkcji uzyskał również nowy wygląd. Tył telefonu stanowi szklana powierzchnia, odporna na zarysowania. Boki telefonu zostały wykonane z dwóch pasków nierdzewnej stali, będących jednocześnie antenami. Obok głośnika znajduje się kamera do prowadzenia wideorozmów przez WiFi, bądź poprzez połączenie z innym iPhonem (funkcja FaceTime). Nowością jest również wprowadzenie drugiego mikrofonu redukującego szumy podczas rozmowy. Iphone 4 jest najcieńszym ze smartfonów. Ma jedyne 9,3 mm grubości.

Niewątpliwym plusem jest czterokrotne zwiększenie rozdzielczości (960x640) oraz również cztery razy większy kontrast. Dzięki temu prezentowane na wyświetlaczu teksty, obrazy i materiały wideo są wyjątkowo ostre. Urządzenie posiada aparat z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości HD. Filmy można edytować. Dodanie diody LED pomaga w doświetleniu otoczenia podczas nagrywania. iPhone 4 ma system operacyjny iOS 4, najnowszą wersję najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego na świecie.

Telefon pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Cena iPhone 4 w kontrakcie na 2 lata to 199 dolarów za wersję 16GB i 299 dolarów za wersję 32GB. Od 24 czerwca nowy iPhone 4 pojawi się w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Japonii. W lipcu lista poszerzy się o kolejne państwa. Ze niecierpliwością czekamy na premierę w Polsce.

Żródło:
apple.com
myapple.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.