Facebook Google+ Twitter

Nowy kandydat na prezydenta Warszawy

O urząd prezydenta miasta stołecznego Warszawy zawalczy w tegorocznych wyborach również Piotr Strzembosz. Będzie on kandydował z ramienia Prawicy Rzeczypospolitej i Unii Polityki Realnej.

"Głęboko wierzę, że kandydat dwóch popierających go partii - Prawicy Rzeczypospolitej i UPR - może zagwarantować zdolność bezstronnego zarządzania miastem, współpracy z każdą instytucją władzy publicznej i nieprzenoszenia na teren Warszawy konfliktów czysto wyborczej walki dominujących partii o władzę" - czytamy w serwisie wprost.pl wypowiedź lidera Prawicy Rzeczypospolitej - Marka Jurka.

Piotr Strzembosz jest radnym sejmiku Województwa Mazowieckiego i wiceprzewodniczącym komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pracuje również w komisjach Promocji Województwa Mazowieckiego i Współpracy Zagranicznej oraz Prawa, Samorządu, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

"Doświadczenia zdobyte podczas prac w komisjach Kultury, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Zdrowia i Pomocy Społecznej, Samorządowo-Prawnej oraz Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska (do 2000 r.) i Rewizyjnej (od 2000 r.) pozwalają mi pełniej dostrzegać problemy naszej dzielnicy i miasta" - deklaruje na strzembosz.pl nowy kandydat na prezydenta miasta.

Pierwsza tura wyborów odbędzie się 21 listopada, ewentualna druga tura 5 grudnia 2010 roku. Obok Strzembosza w szranki staną: ubiegająca się o reelekcję Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO), Czesław Bielecki (PiS), Wojciech Olejniczak (SLD), Janusz Korwin-Mikke (Wolność i Praworządność), Krystian Legierski (kandydat Zielonych), Katarzyna Munio (Porozumienie Warszawskie „Wspólnota Samorządowa”), Romuald Szeremietiew (kandydat niezależny). W piątek 30 września br. swojego kandydata ujawni także PSL.

Źródło: tvnwarszawa.pl


WIESZ COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT? ZAREJESTRUJ SIĘ I NAPISZ ARTYKUŁ!
MASZ INNE ZDANIE NIŻ AUTOR MATERIAŁU? WYRAŹ JE W KOMENTARZU!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ramona
  • Ramona
  • 16.10.2010 12:07

Na Katarzynę Munio chyba, a nie Muniek. Zacna kobieta, lepsza na pewno od HGW, ale ma za małe szanse. Dlatego głos pójdzie na Olejniczaka (zdecydowałam się po odwiedzeniu strony zmienimywarszawe.pl)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janusz  Samraj
  • Janusz Samraj
  • 01.10.2010 18:17

Obserwuje od pewnego czasu wystapienia i wywiady z Pania Katarzyna Munio i jestem urzeczony blyskotliwoscia , trafnoscia wypowiedzi i pasja z jaka mowi o problemach Stolicy. To wlasciwy kandydat na Prezydenta Warszawy. Pani Gromkiewicz Waltz i jej prezydentura to czas stracony dla Stolicy. Wyprzedaz Warszawy to o duzo za malo "dobrego" dla Warszawy. Przerost administracji i polityka medialna, to jedyne sukcesy Pani Prezydent .
Czas aby wreszcie przestala siac zament w Warszawie i poszla bawic wnuki - jesli je ma.
Bede glosowal wraz z rodzina na Pania Katarzyne Muniek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.