Facebook Google+ Twitter

Nowy klip My Riot "Ból przemija" z udziałem Krzysztofa Hołowczyca

Teledysk z gościnnym udziałem Krzysztofa Hołowczyca,, wybitnego polskiego kierowcy rajdowego. Mottem tego dość wieloznacznego obrazu jest prosta, ale niezwykle ważna prawda: „dzisiaj ja ratuje ciebie, jutro ty uratujesz mnie".

Teledysk zespołu My Riot do utworu "Ból Przemija" jest piątym teledyskiem do utworów z debiutanckiej płyty "sweet_noise". Utwór ten mówi o pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się po upadkach. Mottem tego dość wieloznacznego, obrazu jest prosta, ale niezwykle ważna prawda "dzisiaj ja ratuje ciebie, jutro ty uratujesz mnie" - mówi Glaca - lider My Riot.

W klipie los zetknął w dramatycznej sytuacji dwóch bohaterów: legendarnego mistrza kierownicy i rockowego muzyka. Obaj jednak potrafią doskonale się w niej odnaleźć, zachować jak prawdziwi mężczyźni. Podobne zdarzenie może spotkać niemalże każdego, więc przesłanie jest bardzo uniwersalne i czytelne. Teledysk „Ból przemija” jest efektem pasji i zaangażowania wielu ludzi. Jest kolejnym krokiem My Riot w łączeniu rockowej muzyki ze światem sportu - zaznacza Glaca.

W teledysku jedną z głównych ról odgrywa Krzysztof Hołowczyc. W rolę chirurga wcielił się Maciej Wisławski - pilot rajdowy i dziennikarz. Drugiego lekarza zagrał Vahan Bego - rzeźbiarz i performer.

W klipie wystąpiła również tancerka pole dance, Kasia, ze szkoły OH LaLa, a także Martin Kaczmarski, rajdowiec z KRD Team, Maja Konarska oraz Agnieszka Trojan.Klip ten jest kolejnym teledyskiem, łączącym muzykę rockową ze światem sportu. W teledysku do utworu "Sam przeciwko wszystkim" występował mistrz świata w żużlu Tomasz Gollob. Klip ten jest niezwykle popularny na YouTube i ma już prawie 2 mln wyświetleń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.