Facebook Google+ Twitter

Nowy klip Percival Schuttenbach. Zespół współtworzył ścieżkę dźwiękową do gry Wiedźmin 3

3 listopada odbędzie się premiera nowego teledysku Percival Schuttenbach. Całość nakręcono w ruinach zamku w Świnach. Percival, który współtworzył "Równonoc" Donatana, przygotował również część ścieżki dźwiękowej do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

 / Fot. materiały prasowe/Fot. Marcin SomerlikJuż w poniedziałek 3 listopada premiera nowego teledysku zespołu Percival Schuttenbach do utworu “Satanael” z ostatniej płyty studyjnej – “Svantevit”. Całość nakręcono w ruinach zamku w Świnach, które zostały udostępnione zespołowi dzięki życzliwości jego obecnego właściciela. Wideo zostało zrealizowane przez fotografa i operatora Marcina Somerlika, a na planie teledysku wystąpili również członkowie Teatru Avatar z Legnicy.

“Zapewne wielu z Was zastanawiało się, kim był ów Satanael. Według wiary średniowiecznej sekty Bogomiłów, był to starszy brat Jezusa, który zbuntował się przeciwko ojcu i stworzył świat materialny, w którym żyjemy. Wyznawcą tej religii, pomieszanej z doktrynami chrześcijaństwa i satanizmem był główny antagonista z opowieści zawartej na "Svantevicie". Ten podopieczny biskupa, o zepsutym umyśle i chorych żądzach, w trakcie mrocznego rytuału chciał złożyć w ofierze Nestankę, córkę głównego bohatera "Svantevita" - opowiada zespół.

Czytaj także: Wiedźmin 3. Dziki Gon. Gra zapowiada się fantastycznie. Zobacz jak wygląda rozgrywka (wideo)


Obrazy teledysku mają odzwierciedlać mroczne wizje tej ceremonii. Tak właśnie musiało wyglądać dla dawnych Słowian nowa religia - była przerażająca, niezrozumiała, a jej przedstawiciele zepsuci i źli. W czasach, gdy honor i męstwo miały ogromne znaczenie, takie zachowania podstępnych wyznawców obcej religii musiały budzić odrazę. Niestety to, co złe i podstępne, często wygrywa w nieuczciwej walce. Teledysk nawiązuje właśnie do tej walki, do mrocznych ludzkich żądz, pragnień i zachowań. Zobaczcie sami! Już wkrótce! Klip "Satanael", który premierę ma mieć 3 listopada”

Czytaj także: Studio Platige Image zaprezentowało nowe intro do gry Wiedźmin 3. Dziki Gon


Percival, który współtworzył "Równonoc" Donatana, przygotował również część ścieżki dźwiękowej do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.