Facebook Google+ Twitter

Nowy klip Pokahontaz. Zespół nagrał teledysk do piosenki "Desperado2"

"Kiedy noc zapada, zalewa niejedną przystań. Która to woda – to ta ognista. Która godzina – opętania ich ciał. Samo złooo, desperadoo" – istnieje duże prawdopodobieństwo, że raz zasłyszane, te słowa długo nie będą chciały nas opuścić. W sieci pojawił się najnowszy teledysk zespołu Pokahontaz.

Najnowszy klip promujący album REVERSAL Pokahontaz jest już dostępny na MaxFloRecTV! / Fot. Kadr z klipu do Desperado2 w reż. Adama Gawendy/Mat. promocyjne MaxFloRecA wszystko za sprawą zapowiadanego przez nas wczoraj klipu. Mowa o 6. już z kolei obrazku promującym album REVERSAL Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa. Towarzyszy on wyprodukowanemu przez Di.n.o utworowi pt. "Desperado2". Zarówno w samym numerze, jak i na ekranie gościnnie pojawia się Buka oraz autor niezwykle wpadającego w ucho refrenu Kleszcz.

Za realizację wideo odpowiada grupa AG Studio. Autorem scenariusza jest Pokahontaz. Krążek, z którego pochodzi utwór zamówić można m.in. w MaxFloSklepie.

Już za kilka miesięcy trafi tam również debiutancki, legalny krążek Kleszcza. Artysta będzie bowiem kolejnym po K2 tzw. rekrutem hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, który dzięki głosom swoich odbiorców wyda płytę pod szyldem MaxFloRec. – Kiedy dostałem do odsłuchu ich wspólny album, to odleciałem na kilkadziesiąt minut w świat rapowej fantazji. Od razu poczułem, że trzeba to pokazać światu. Mam nadzieję, że wkrótce potwierdzicie moje zadowolenie i ten album również stanie na Waszej półeczce z płytami – komentuje nadchodzący krążek duetu Kleszcz (MC) i Di.n.o (producent) Rahim, szef MaxFlo.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.