Facebook Google+ Twitter

Nowy klip Pokahontaz – zobacz zdjęcia z planu!

To już pewne: Rahim i Fokus kończą nagrywać nową płytę spod szyldu Pokahontaz. Za sobą mają też zdjęcia do pierwszego klipu zwiastującego album. Na planie pojawili się fani i przyjaciele zespołu. Premiera teledysku w połowie marca

Premiera klipu grupy Pokahontaz z udziałem jej przyjaciół oraz fanów już w połowie marca na MaxFloRecTV! / Fot. www.fotoluna.plNowy krążek grupy Pokahontaz ukaże się najprawdopodobniej jeszcze wiosną tego roku. Na połowę marca przewidziano premierę pierwszego obrazka promującego płytę. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Habitat”.

– Na ekranie będziemy mogli zobaczyć miejsca, w których Fokus i Rahim się wychowywali, które z jakiegoś względu są dla nich istotne. Do udziału w produkcji chłopaki zaprosili ważnych w ich życiu ludzi. Wideo ma być swego rodzaju podziękowaniem dla tych osób za ich obecność – mówi Adam Gawenda, reżyser teledysku. – W realizacji zdjęć bardzo pomogli nam nie tylko przyjaciele Pokahontaz, ale i fani zespołu. Wyłonione w specjalnym konkursie osoby miały za zadanie utworzyć „żywy” tytuł singla. Jako pierwszą literę wykorzystaliśmy oznaczenie lądowiska dla helikopterów („H”), a pozostałe sześć liter „zagrali” fani, mając przy tym niezłą frajdę – dodaje Mateusz Dziwis, kierownik produkcji.

Efekty poznamy za niespełna dwa tygodnie na YouTube'owym kanale MaxFloRecTV. Tymczasem możemy podejrzeć, co działo się na planie klipu. Poznajecie, gdzie zrobiono te zdjęcia (kliknij tutaj, aby przejść do fotogalerii)?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.