Facebook Google+ Twitter

Nowy komendant policji w Sieradzu

Dziś decyzją inspektora Marka Działoszyńskiego, komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, powołano na stanowisko komendanta powiatowego policji w Sieradzu podinspektora Krzysztofa Woskowskiego, dotychczasowego komendanta w Łęczycy.

Wręczenie nominacji na komendanta powiatowego w Sieradzu / Fot. Piotr AndrzejakUroczystość wręczenia nominacji odbyła się w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Na uroczystość przybyli włodarze miasta i powiatu, nie zabrakło również przedstawicieli służb mundurowych. Nowego szefa słowami "To tu ojczyzna, gdzie chleb" , powitał starosta sieradzki Dariusz Olejnik, życząc nowemu komendantowi samych sukcesów w pracy zawodowej.

Podinspektor Krzysztof Woskowski rozpoczął służbę w policji 26 lat temu, karierę swoja rozpoczął w komendzie w Zduńskiej Woli jako dzielnicowy. Z tą jednostką związany był przez 16 lat, a ukoronowaniem tej służby było stanowisko zastępcy komendanta rejonowego policji w Zduńskiej Woli. W latach 1999-2006 pełnił służbę jako komendant powiatowy policji w Łasku, a od 2006 kierował komendą w Łęczycy. Podinspektor Krzysztof Woskowski ma 51 lat i jest mieszkańcem Zduńskiej Woli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.