Facebook Google+ Twitter

Nowy konkurs fotograficzny – Łódź Reymonta w XXI wieku

„Łódź Władysława Reymonta w XXI w. – Podróże w czasie i przestrzeni” to tytuł nowego konkursu fotograficznego, który we współpracy z Miastem Łódź ogłosiło Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne.

Szyld ŁTF nad wejściem do galerii przy ul. Piotrkowskiej 102 / Fot. Mirosława KasowskaOczekiwane są prace ukazujące Łódź jako miasto wyjątkowe, bo zarówno historyczne jak i współczesne. Dzień dzisiejszy dość mocno splata się tu z tradycją. Rzeczywistość jest więc to szczególna. W regulaminie konkursu organizatorzy piszą, że chcą, by artyści uzbrojeni w aparaty, spróbowali odnaleźć wspólny mianownik "dla fotografii, literatury, architektury i pejzażu miejskiego".

W konkursie może wziąć udział każdy fotografujący. Technika dowolna. Jedno osoba może złożyć od 1 do 6 prac. Termin ich oddawania upływa 20 czerwca o godz. 18. Przewidziane są nagrody pieniężne. Szczegółowy regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej www.ltf.com.pl w zakładce Konkursy oraz w sekretariacie ŁTF w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 102.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.