Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19062 miejsce

Nowy kontrakt Cesca Fabregasa z Arsenalem Londyn

Hiszpański pomocnik Arsenalu Londyn Cesc Fabregas przedłużył dotychczasowy kontrakt ze swoją drużyną na następne osiem lat - donosi serwis internetowy FIFA.

19-letni zawodnik, który grał już na Mistrzostwach Świata w Niemczech, uzgodnił niedawno szczegóły umowy. Podpisanie kontraktu nie jest niespodziankę, ponieważ Fabregas jest jednym z najbardziej obiecujących młodych zawodników w Europie, odkąd przyszedł do angielskiej drużyny z Barcelony trzy lata temu. Stał się on najmłodszym graczem i najmłodszym strzelcem bramki dla Arsenalu.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że znajduję się właśnie tutaj. Jestem zachwycony nowym kontraktem i tym, że będę grał tu jeszcze przez lata - powiedział piłkarz. – Chcę wrócić do składu i występować, ale Arsene Wenger musi mnie dostrzec i zaufać mi. W tej chwili najważniejsze dla zespołu jest to, aby zdobywał puchary na miarę jego potencjału. To główny cel klubu, a także mój - zakończył. Fabregas przeszedł do Arsenalu w czerwcu 2003 roku z Barcelony. Zainteresowanie zawodnikiem wyrażał również Real Madryt, jednak został uprzedzony przez "Kanonierów".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.