Facebook Google+ Twitter

Nowy krążek Diablo Swing Orchestra już we wrześniu

Po trzech latach od znakomitego debiutu, szóstka szwedzkich muzyków powraca z nowym materiałem zawartym na płycie "Sing-Along Songs for the Damned & Delirious". Czyżby zbliżał się muzyczny wstrząs jesieni?

 / Fot. Okładka płytyNa płycie znajdzie się 10 premierowych utworów, które ciągle są w trakcie masteringu, dlatego pierwsze fragmenty utworów oraz okładkę będziemy mogli poznać dopiero na początku lipca. Limitowana edycja płyty zawierać będzie również DVD z zapisem czterech tygodni pracy w studio. Produkcja albumu zajął się Roberto Laghi, współpracujący wcześniej z takimi zespołami jak: In Flames, Mustasch, czy Dia Psalma.

- Parę piosenek bardzo jasno łączy się z tymi zawartymi na “The Butcher’s Ballroom”, za to inne... hm, brzmią inaczej w dobrym i "zdrowym" tego słowa znaczeniu. Wszyscy zostaniecie zaskoczeni, jak dobrze brzmią razem: samba, swing, metal, tango, psy trance i rosyjska muzyka ludowa!
Wszyscy muzycy sesyjni, których zaprosiliśmy naprawdę poprawili rezultat końcowy. Nagrywanie drugiej linii wokalu z członkami grupy In Flames było przeżyciem, którego nie zapomnimy nigdy - zapowiadają członkowie zespołu.

Koncerty inauguracyjny odbędzie się 2.10.09 w Purple Turtle, Camden [UK], bilety do kupienia dostępne w przedsprzedaży na stronie SeeTickets.com.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.