Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8781 miejsce

Nowy krzyż pod Pałacem Prezydenckim - zobacz zdjęcia

Od katastrofy smoleńskiej minęło dokładnie półtora roku. Pod Pałacem Prezydenckim zbierają się ludzie i wspominają tamte wydarzenia. Próbują też postawić nowy krzyż. Nie wiadomo, jak długo w tym miejscu postoi.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pod Pałacem Prezydenckim zebrało się kilkadziesiąt osób. Grają patriotyczne pieśni.Fot. Mateusz Grochocki.
Pod Pałacem Prezydenckim zebrało się kilkadziesiąt osób. Grają patriotyczne pieśni.
Fot. Mateusz Grochocki.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

burek
  • burek
  • 11.11.2011 23:43

''Polskośc to nienormalnośc

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan ms60 ma rację obciążyć PiS za popieranie zadym przed pałacem prezydenckim a w szczególności w dniu miesięcznicy kiedy przewodzi tej gawiedzi Kaczyński i to jemu wystawić rachunek za sprzątanie bo jest jak po wojnie tak brudno.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 18.10.2011 10:12

Już jest po wyborach - PiS znowu przegrał - może to za sprawą krzyża, którym walczył? - ale z kim? ze mną? co osiągnął, chodzę do kościoła i niosę swój krzyż, jego widać jest jeszcze za lekki , co jeszcze musi się stać? ile ofiar jeszcze potrzeba aby jego marzenia się spełniły? Kaczyński bój się BOGA -opamietaj się bo już idą nastepcy, - bo mnie nie potrzeba konstytucji dla mnie wystarczy DEKALOG- jasno i wyraznie interpretuje jakim powinnam być człowiekiem

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 12.10.2011 12:42

Jeszcze trochę i będzie więcej krzyży pod Pałacem Prezydenckim niż w kościołach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... a sami, tu w kraju nad Wisłą, drwią widząc żarliwy fanatyzm religijny w innych nacjach i szerokościach świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan
  • Stefan
  • 11.10.2011 21:15

Pojeby!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 11.10.2011 19:46

@ Łodzianko ! Ksiądz tam wczoraj odprawiał egzorcyzmy , biegał z kropidłem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
zdegustowana łodzianka
  • zdegustowana łodzianka
  • 11.10.2011 18:42

Może ci organizatorzy tych miesięcznic zamiast wystawać pod Pałacem z krzyżem, zaczęli pomagać jako wolontariusze w hospicjach, domach pomocy starszym itp. Tam powinni się "wyżywać " !

A swoją drogą księża powinni jakoś ukrócić re zapędy (tzn. występy na Krakowskim Przedmieściu), Sądzę, że nie są one miłe Bogu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pawel Kaczynski
  • Pawel Kaczynski
  • 11.10.2011 17:16

Polacy!Opamietajmy sie wszyscy!Nie szukajmy wrogow wsrod nas.Zakonczmy wojne polsko-polska.Mamy tak wiele duzych i malych klopotow.Pomagajmy sobie wzajemnie.Polityke duzai mala zostawmy politykom.Moze wtedy bedzie spokojniej i lepiej dla wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń
ms60
  • ms60
  • 11.10.2011 16:30

a ja myślę że jest sposób na stawianie tych krzyży a raczej na ich nie stawianie. służby porządkowe! proszę obciążyć kaczora i cały pis za stawianie nielegalnych budowli w niedozwolonym miejscu! jak się jest organizatorem zadym to się powinno ponosić odpowiedzialność za czyny ich uczestników!