Facebook Google+ Twitter

Nowy napastnik w Wiśle Kraków

Nowym zawodnikiem byłego mistrza Polski został uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych graczy Ameryki Środkowej, Romell Quioto.

Piłkarz urodził się 9 września 1991 roku w Hondurasie w miejscowości Belfate. Gra na pozycji napastnika. Ostatnim klubem zawodnika było Deportivo Social Vida, w barwach którego zagrał 56 razy, 11 razy wpisując się na listę strzelców.

W kadrze dorosłej reprezentacji Hondurasu zadebiutował 29 lutego 2012 roku w przegranym 0:2 meczu towarzyskim przeciwko Ekwadorowi. Był także jednym z zawodników powołanych do reprezentacji Hondurasu U-23 na eliminacje do igrzysk olimpijskich w Londynie. Strzelił bramkę w przegranym 1:2 meczu finałowym z Meksykiem, mimo to Honduras zagra na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Quioto miał reprezentować swoją drużynę na tym turnieju, lecz nie został powołany przez selekcjonera.

W maju pod okiem szkoleniowca Wisły Michała Probierza przeszedł testy medyczne, oraz zagrał w dwóch sparingach, strzelając trzy bramki. Piłkarz nie dołączy do drużyny na zgrupowanie w Prusimiu. Obecnie przebywa w ojczyźnie, gdzie czeka na podróż do Meksyku w celu załatwieniu formalności związanymi z uzyskaniem wizy.

Piłkarz został wypożyczony na rok z opcją pierwokupu. O miejsce w składzie będzie rywalizował z Cwetanem Genkowem, Rafałem Boguskim i Danielem Sikorskim.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.