Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25234 miejsce

Nowy plac targowy w Myślenicach

Zostań jurorem i decyduj, która potrawa najbardziej „smakuje” Myślenicami, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.

 / Fot. k. UchaczPodczas otwarcia nowego placu targowego w Myślenicach - 24 sierpnia w sobotę (w godz. od 8.00 – 13.00) na przybyłych czeka wiele atrakcji. Dorośli będą mogli spróbować lokalnych produktów, a dzieci szaleć na dmuchanych zabawkach i kulach wodnych.

Smaczne dania przygotują koła gospodyń z Gminy Myślenice. Wykonane z naturalnych i dobrej jakości produktów przysmaki, będzie można próbować, a nawet zakupić w większej ilości. Każde Koło przygotuje także jedną potrawę konkursową, a publiczność na specjalnych kuponach zaznaczy tę, która smakuje najlepiej. Spośród głosujących rozlosowane zostaną nagrody.

Na targu można również zrobić tradycyjne zakupy. Rękodzieło, świeże pieczywo, ciasta, warzywa owoce, sery, miody oraz inne artykuły spożywcze sprzedawać będą regionalni producenci i przedsiębiorcy. Na spragnionych będą czekać bomby witaminowe w postaci eko drinków oraz ekologiczne certyfikowane uprawy.

Na plac targowy można dojechać kursowym busem, który przejeżdża przez ul. Kazimierza Wielkiego (trasa: Myślenice – Krzyszkowice - Myślenice)

Odjazdy z przystanków na terenie Myślenic na plac targowy przy ul. Kazimierza Wielkiego w soboty:
Myślenice /Tarnówka/ - 7:30, 9:05, 10,35;
Myślenice /Mleczarnia/ - 7:33, 9:08, 10:38;
Myślenice /Carrefour/ - 7:35, 9:10, 10:40;
Myślenice /parking ul. Słoneczna/ - 7:36, 9:11, 10:41;

Odjazdy z placu targowego przy ul. Kazimierza Wielkiego w soboty:
8:30, 10:00, 12.00, 13.30;

Informacja dla sprzedających
Każdy, kto ma ochotę sprzedawać swoje artykuły spożywcze w dniu otwarcia może zgłosić się do Wydziału Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji (nr tel. 12 639 23 09)w celu ustalenia miejsca sprzedaży. W przypadku chęci dalszej współpracy należy kontaktować się z administratorem p. Aleksandrem Jopkiem tel. 534 202 330


Opłaty dzienne za wynajęcie miejsca na placu targowym przy ul. Kazimierza Wielkiego

Sprzedaż małych ilości owoców, warzyw, nabiału, drobiu i kwiatów zajmujących plac o powierzchni do 1m2 – 3,00 zł
Zajęcie placu pod stoisko, stragan lub towar przeznaczony do sprzedaży – za każdy rozpoczęty m2 – 5,00 zł
Zajęcie placu pod stoisko, stragan lub towar przeznaczony do sprzedaży w zadaszonym segmencie stoiska gminnego – za każdy rozpoczęty m2 – 15,00 zł

Plac targowy – informacje techniczne

Na nowym targowisku istnieje możliwość sprzedaży produktów na stoisku w obrębie placu, z samochodu lub wewnątrz hali, na której znajdują się 32 stoły. Zapewnione zostały miejsca postojowe dla samochodów dostawczych (20 szt.) oraz dla samochodów osobowych (50szt.) klientów. Na sprzedaż bezpośrednią z samochodów przewidziano natomiast 28 miejsc.

Targowisko jest podzielone na sekcje, w których sprzedawane są towary jednego rodzaju. Będą to produkty rolno-spożywcze (hala: 466,5m2 oraz sprzedaż z samochodu: 314,72m2), artykuły tekstylne (sprzedaż z samochodu: 157,36m3), a także artykuły AGD (sprzedaż z samochodu: 157,36m2). Na nowym placu targowych handel będzie mógł się odbywać cały tydzień.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.