Facebook Google+ Twitter

Nowy polski girlsband PIN UP GIRLS

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-17 10:19

Pin Up Girls oraz ich pierwszy singiel "Nie zaśniesz" to nasza rodzima odpowiedź na dominujące listy Billboardu piękności, które przebojową muzykę oprawiają w miłe dla oka gorące klipy.

Porywający, elektryzujący a przede wszystkim wręcz ociekający seksapilem klip "Nie zaśniesz" z pewnością pozwoli dziewczynom zwrócić na siebie uwagę i wypromować krążek, który nie powinien mieć problemu z przebiciem się na szczyty.
Podobno śpiewają i tańczą odkąd pamiętają - patrząc na zdjęcia trudno stwierdzić, że mogłyby być stworzone do czegoś innego.
Zespół powstał w 2009 roku, po spotkaniu producenta Piotra Boguckiego z Julią i Kasią, które zastanawiały się nad wspólnym śpiewaniem. Pomysł założenia polskiego girlsbandu śpiewających i tańczących dziewczyn był dla nich sporym zaskoczeniem, a jednocześnie ciekawym wyzwaniem, w szczególności, że projekt łączy ze sobą elementy muzyki R&B i POP - czyli temat niewyczerpany na polskim rynku muzycznym.
Czy dziewczyny z Pussycat Dolls doczekały się godnych rywalek na polskim rynku fonograficznym? To z pewnością okaże się po wydaniu pierwszej płyty, która ma się ukazać już wkrótce. Będzie zawierać 10 utworów utrzymanych w aksamitnej stylistyce funkowej, popowej i oczywiście tanecznej.
(Marta Poszepczyńska)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.