Facebook Google+ Twitter

Nowy portal dla młodych w każdym wieku

Nowy, innowacyjny serwis - PortalM, poświęcony młodym ludziom, już niedługo zawita w sieci. Zapowiada się sensacja na miarę istniejących już portali młodzieżowych pokroju Interii.

Serwis jeszcze w przygotowaniu. / Fot. screenNowy portal rusza już lada dzień. Pod adresem www.portalm.pl będzie można znaleźć ciekawostki z kraju i ze świata, newsy informacyjne, wiadomości kulturalne, multimedialne i wiele innych rozwiązań, które z pewnością spełnią oczekiwania młodego pokolenia.

Portal wzorowany jest na takich serwisach, jak Wirtualna Polska czy Interia. Został zbudowany w oparciu o autorski system pomysłodawców, a już wkrótce może zająć pierwsze miejsce wśród stron, najchętniej wybieranych przez wszystkich młodych ludzi od uczniów szkół podstawowych przez licealistów aż po dorosłych młodych duchem. Do dyspozycji użytkowników planowane jest oddanie serwisów kulturalnych, informacyjnych oraz związanych z grami komputerowymi. Młodzi będą mogli skorzystać z możliwości konwersacji na portalowym czacie, dyskusji na (istniejącym już) forum, czy posłuchać radiostacji radiom, która już w tej chwili prowadzi testowe audycje.

Według pomysłodawców, portal ten ma być takim miejscem w sieci, w którym młodzi będą mogli się uczyć, bawić się oraz czytać o interesujących ich tematach. Już teraz, na łamach forum, użytkownicy mogą korzystać z pomocy psychologa. Tematyka portalu jest rozległa, a twórcy planują jego dalszą rozbudowę. Każda sugestia stworzenia podserwisu portalu jest rozpatrywana. Docelowo główny pomysłodawca – Rafał Rula – planuje stworzyć redakcję składającą się z ludzi z całej Polski.

Oddanie się sprawie przez ekipę portalu zaowocowało w przeciągu kilku miesięcy zarejestrowaniem się na stronie forum PortalM blisko 300 użytkowników. Może się to wydawać mało imponującą liczbą, ale pamiętać trzeba, że są to ludzie, którzy o portalu dowiedzieli się tak zwaną pocztą „pantoflową”, oraz że portal oficjalnie nie rozpoczął jeszcze działalności. Obecnie, dzięki nieocenionej pomocy sponsorów, ekipa portalu wkłada olbrzymi wkład w to, by o projekcie dowiedziało się jak najwięcej osób. Dzięki uporowi w dążeniu do celu pomysłodawców, PortalM może już poszczycić się reklamami w telewizji kablowej, lokalnych gazetach, a nawet billboardami (w tym jeden we włoskim mieście Oristano – największym skupisku Polaków we Włoszech).

Założenie portalu o takich możliwościach, budowanie go od samych podstaw (włączając w to zaprogramowanie własnego systemu CMS), dbanie o najmniejsze szczegóły, zdobywanie na to środków finansowych i realizacja coraz to nowszych, czasem wydawałoby się niemożliwych do wykonania pomysłów, to zdecydowanie wielki wyczyn. A przecież zarówno Rafał Rula, jak i reszta osób pracujących przy tej inicjatywie, to ludzie młodzi, często jeszcze studenci, czy nawet uczniowie szkół średnich. Projekt ten jest przykładem, że jeśli się chce, można wszystko. Nawet pomimo niewielkiego zespołu i bardzo małego kapitału, twórcy serwisu udowodnili, że chcieć znaczy potrafić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

PR, ale kiepskie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie super i profesjonalne forum, a korzysta z darmowych skryptów, na dodatek mogących prawie zabić serwer, na którym stoi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(-) Spam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ahahahahahahahahaha :) Jesteście bardzo pomysłowi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem modem na tym forum ;) Forum jest wyśmienite :P POLECAM Wszystkim :P
Trzeba póżniej dodać ten artykuł na wykopie :D Tylko trza mieć zgodę :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi sie ten Portal
Takich jest malo
I to sie ceni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam jak wszyscy na otawrcie Portalu

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobry artykul czekam na otwarcie

Komentarz został ukrytyrozwiń

DOBRY ARTYKUL
czekam na otwarcie! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry artykuł polecam ten Portal ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.