Facebook Google+ Twitter

Nowy portal internetowy www.nowedotacjeunijne.eu wystartował!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-23 12:38

W latach 2014-2020 Polska otrzyma wsparcie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 82,5 mld euro. Tak duże środki zostaną przeznaczone między innymi na: badania i rozwój, innowacje, przedsiębiorczość, autostrady i drogi ekspresowe.

Niezwykle ważnym elementem w procesie ubiegania się o środki unijne jest dobre przygotowanie merytoryczne projektów, które będą ubiegały się o wsparcie unijne. W tym celu niezbędne jest wykorzystanie ciągle pojawiających się nowych informacji i zmieniających się wytycznych do programów regionalnych oraz krajowych. Pomocna przedsiębiorcom, jednostkom samorządu terytorialnego, spółkom komunalnym, szkołom, uczelniom, organizacjom pozarządowym może okazać się specjalna platforma www.nowedotacjeunijne.eu , stworzona przez firmę Najda Consulting.


Nowy portal internetowy ma pomóc osobom i instytucjom, które chcą ubiegać się o wsparcie unijne w wyszukaniu najważniejszych informacji jakie zostały opublikowane przez poszczególne Ministerstwa oraz Samorządy Województw w związku z wdrażaniem poszczególnych programów unijnych na lata 2014-2020. Jest to także baza informacji o planowanych do ogłoszenia konkursach, spotkaniach, konferencjach i organizowanych szkoleniach – idea narodziła się z chęci wspierania ludzi aktywnych oraz wskazywania im kierunków rozwoju w biznesie – mówi Andrzej Najda z firmy Najda Consulting , pomysłodawca platformy.


Umiejętność planowania, przewidywania i orientowania się na rynek to niezbędne cechy dobrego menadżera. Platforma www.nowedotacjeunijne.eu pomaga rozwijać te i wiele innych kompetencji prezentując na bieżąco aktualne informacje, które komentowane będą przez specjalistów z danej dziedziny gospodarki.

– wykorzystując 10-letnie doświadczenie w projektach unijnych chcielibyśmy ukierunkować przyszłych beneficjentów środków unijnych do skutecznego ich wykorzystania oraz pobudzić do chęci rozwoju – dodaje Andrzej Najda.


Stworzona przez firmę Najda Consulting platforma internetowa o nowych funduszach unijnych na lata 2014-2020 ma taką mobilizację zapewnić. Dzięki platformie www.nowedotacjeunijne.eu oszczędzając swój własny czas, będzie można przedstawić w jednym miejscu nowe informacje jakie pojawiają się na temat możliwości wsparcia unijnego w latach 2014-2020.
(Andrzej Najda)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dotacje UE


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.