Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1058 miejsce

Nowy portal o polskiej gospodarce po angielsku

Ruszył nowy portal ekonomiczny Central European Financial Observer (CE Financial Observer). Serwis skierowany jest do użytkowników, których interesuje gospodarka krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

 / Fot. OFPortal Central European Financial Observer (http://www.financialobserver.eu/ ) prowadzi ten sam zespół redakcyjny, który wydaje serwis ObserwatorFinansowy.pl.

Ponieważ nowy portal jest ukierunkowany na zagranicznego czytelnika ma nieco inną formułę i nowe rubryki. Jak mówi Krzysztof Bień, redaktor naczelny, determinujący jest podział na regiony i kraje. CE Financial Observer jest raczej przedłużeniem OF i rozszerzeniem jego oferty niż lustrzanym odbiciem w języku angielskim. Część tekstów z Obserwatora znajdzie się w nowym serwisie – jeśli ich tematyka będzie zbieżna z potrzebami nowego portalu. Chcemy plusy i minusy naszej gospodarki na tle innych krajów tego regionu.

W obszarze zainteresowania CE Financial Observer – obok Polski - znalazły się kraje sąsiadujące z Polską, kraje bałtyckie i Bałkany. Będzie tam można znaleźć również doniesienia z krajów dawnego bloku sowieckiego wciąż orbitujących wokół Rosji.
W portalu już można przeczytać ponad 160 artykułów w języku angielskim. Część publikacji przygotowywanych dla CE Financial Observer będzie dostępnych także po polsku w Obserwatorze Finansowym.

W grupie autorów, którzy współpracują z CE Financial Observer są zarówno dziennikarze z Polski, Czech, Ukrainy czy Węgier, jak również korespondenci zachodnich mediów, którzy dla swoich macierzystych mediów relacjonują wydarzenia z krajów Środkowej Europy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.