Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17247 miejsce

Nowy portal znany-fotograf.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-06 10:36

Całkiem niedawno w sieci pojawił się nowy portal internetowy pozwalający na sprawdzenie i dodanie opinii o fotografach z całej Polski. Serwis dostępny jest pod adresem znany-fotograf.pl. Pewnie pomyślicie, że to...

Całkiem niedawno w sieci pojawił się nowy portal internetowy pozwalający na sprawdzenie i dodanie opinii o fotografach z całej Polski. Serwis dostępny jest pod adresem znany-fotograf.pl. Pewnie pomyślicie, że to kolejny portal na którym lansują się modelki i fotografowie … otóż nie. Wyróżnikiem portalu są szybkie i rzetelne informacje o jakości pracy fotografów dzięki ocenom jakie zostały wystawione przez inne osoby. Niezależnie od tego czy jest to fotograf z małego miasteczka czy dużej aglomeracji może zostać dodany do portalu i oceniony zgodnie z jakością, terminowością, fachowością itp. jego pracy.
W polskim internecie w chwili obecnej można znaleźć wiele ofert i ogłoszeń dotyczących wykonywania sesji ślubnych, plenerowych, rodzinnych itp. Dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem fotografa. Jednakże nie daje nam to pewności, że fotograf, którego wybraliśmy spełni nasze oczekiwania zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i terminowość usługi. Dlatego każdy z nas pragnie dowiedzieć się jak najwięcej o usługodawcy jeszcze przed zleceniem usługi. I tu przychodzi z pomocą znany-fotograf.pl, który przełamuje schematy i czyni wybór fotografa prostym i szybkim.
Znany-Fotograf.pl jest platformą otwartą dla wszystkich dającą możliwość zapoznania się z opiniami innych osób, porównania, jednocześnie dająca możliwość zamieszczenia własnych opinii. Dzięki serwisowi w jednym miejscu mamy możliwość weryfikacji usługodawcy poprzez system rankingowy.
To my wybieramy z czyich usług chcemy skorzystać.Później możemy wystawić opinię danemu fotografowi.
Fotografom portal ten daje możliwość zdobycia nowych klientów oraz dbania o swój prestiż poprzez zakup różnych pakietów typu Premium, dzięki którym umieścimy dodatkowo zdjęcia, otrzymamy powiadomienia o dodawanych opiniach, zarządzanie kalendarzem zleceń, czy też dodatkowe dane które będzie można uzupełniać. Możliwości jest wiele.
Wartością dodaną samego portalu jest to, że poziom usług sprzedawanych przez fotografów wzrasta, lecz istnieje na rynku spora liczba pseudo fotografów-amatorów, szukających modelek do sesji, obiecując im karierę w branży. Dzięki temu serwisowi będzie można takie sytuacje opisać w opinii, bo każdy może dodać profil fotografa oraz opinię o nim. Portal będzie promował profesjonalistów, a nie "pstrykaczy", którzy na profesjonalną sesję czy okoliczność przychodzą z tzw. "małpką" w zielonym t-shircie.

Serwis znany-fotograf.pl zadbał też oczywiście o fotografów bo im lepsza jakość usług i ocen tym wyżej w wyszukiwarkach. A to jak wiadomo daje możliwość dotarcia do większej rzeszy klientów.
„Postawiliśmy na przejrzystą budowę strony, intuicyjną i przyjazną nawigację czy integrację z portalami społecznościowymi. Każdy ma się czuć u nas jak u siebie” … „w miarę rozwoju portalu i pojawianiu się coraz większej ilości opinii, a tym samym profili fotografów będzie to największy tego typu serwis” – tak o serwisie znany-fotograf.pl mówią jego Twórcy.W przyszłości chcemy być też partnerem medialnym rożnych wydarzeń. Dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy".

Zachęcamy więc do odwiedzenia portalu i wystawienia rzetelnych opinii, bo przecież każdy z nas miał lub będzie miał do czynienia z fotografem choćby podczas własnego Ślubu czy Chrztu dziecka.Warto aby takie chwile były utrwalone przez osoby profesjonalne.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zapowiada się ciekawie. Na razie widać że to początek ale z czasem może być nieźle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.