Facebook Google+ Twitter

Nowy program Pospieszalskiego w listopadzie w TVP Info

"Bliżej" - taki tytuł ma nosić nowy publicystyczny program Jana Pospieszalskiego. Jak wynika z podpisanej w środę umowy, emitowany będzie od 10 listopada na antenie TVP Info.

Jan Pospieszalski. Zasoby Wikipedii. Licencja: Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0 / Fot. SławekW środę, 26 października, Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej, podjął ostateczną decyzję o wprowadzeniu programu Jana Pospieszalskiego do jesiennej ramówki stacji TVP Info. Premierowy odcinek ma być wyemitowany 10 listopada o godzinie 22.30. Potrwa 40 minut.

Pora ta nie jest jeszcze ostateczna. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, nowy, autorski program, „Bliżej”, miałby wejść do ramówki zamiast cotygodniowych rozmów publicysty, Michała Karnowskiego. Tego jednak Pospieszalski nie chce. - Jeśli mój nowy program miałby spowodować usunięcie z ramówki rozmów, które w ramach programu "Info Dziennik - Gość" prowadzi Michał Karnowski, nie zgodzę się na to – powiedział w rozmowie z dziennikarzami portalu, której całość można będzie przeczytać już w najbliższy piątek, 28 października, na portalu www.wirtualnemedia.pl. Pospieszalski wyraził nadzieję, że uda mu się porozumieć z zarządem TVP w sprawie dogodnego terminu emisji.

Dziennikarz wyraził nadzieję, że dzięki nowej produkcji będzie bliżej ludzi. Jego marzeniem jest wprowadzenie większej liczby materiałów reportażowych, niż było to możliwe w poprzednim jego programie - „Warto rozmawiać”. W „Bliżej” nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi i publicznością.

Umowa, którą podpisał zarząd TVP z Janem Pospieszalskim, przewiduję emisję 31 odcinków. Na antenie TVP Info program będzie się ukazywał do wakacji 2012 roku.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

katolik
 • katolik
 • 21.01.2012 12:40

Ma chłop pecha w życiu.Ponad 10 lat miałem Cyfrę+.Pospieszalski cięgle pojawiał się i znikał tak jak Telewizja Trwam.Ciągle bankrutowała i oczekiwała na nowych współpracowników(inną telewizję).W czasie gdy nie mieli kasy na kanale były plansze z prośbą o wpłaty pieniędzy.Ostatecznie z tego powstała Telewizja Puls.Nie rozumiem tylko Pospieszalskiego.W tamtych czasach prosił o wpłacanie pieniędzy na ratowanie Programu - dzisiaj nie prosi tylko atakuje i jeszcze próbuje popychać kit że to sprawa polityczna.Widocznie następny zachorował na kaczyzm.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 30.10.2011 05:20

Eeeeee, to będą występować sami statyści z Solidarnych 2010 ,których Pospieszalski ze Stankiewicz są producentami

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 28.10.2011 20:04

@ Olek Kan - na głupoli zwolenników PO nie ma rady ,tacy już są , drogi kolego!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 28.10.2011 20:01

telewizja Trwam i Radio Maryja maja w porywach do 2,5% rynku.Ale niejaki Kalesanty nazywa je "Tuzami".Inni wola okreslenie "imperium Rydzyka".To jak nazwac TVN,radio Zet i GW??

Komentarz został ukrytyrozwiń
8279
 • 8279
 • 28.10.2011 12:24

Ojej! Gratulacje Jasiu, ładny szalik :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 28.10.2011 10:08

Ojej! Ale awans! Gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kalesanty
 • Kalesanty
 • 27.10.2011 22:16

Ojej !!! Taki wspaniały "dziennikarz" a wzgardziły nim takie tuzy medialne jak: telewizja Trwam, Radio z Torunia, Gość Niedzieleny, Nasz dziennik, Gazeta Polska i inne, namaszczone pierścieniami biskupimi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.