Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26137 miejsce

Nowy projekt muzyczny Emitera

Voice_electronic duo to najnowszy projekt trójmiejskiego muzyka-eskperymentatora Marcina "Emitera" Dymitera. Tym razem artysta zaprosił do współpracy wokalistkę Zosię Esden.

Marcin Dymiter i Zosia Esden / Fot. Agnieszka Szreder/archiwum zespoluJak pisze na swojej stronie internetowej muzyk, Voice_electronic duo jest to "kameralna i otwarta forma dla naszej ekspresji, w ramach której możemy współtworzyć nową jakość". Czyli - podobnie jak w przypadku innych projektów Emitera - możemy spodziewać się eksperymentów opartych przede wszystkim na muzycznej intuicji i brzmieniowych poszukiwaniach.

Kompozycje duetu to połączenie zabaw wokalnych Zosi Esden i elektroakustycznych improwizacji Marcina Dymitera. Dodać do tego należy jeszcze rozmaite interpretacje otaczającej i inspirującej ich na co dzień muzyki: od klasycznej kameralistyki przez dj'skiej granie po tradycyjną piosenkę.

Najbliższa okazja, by obejrzeć efekt współpracy obojga, w niedzielę (6 maja) o godz. 19 w Dworku Sierakowskich przy ul. Czyżewskiego 12 w Sopocie. Bilety - 5 zł.

Marcin Dymiter - trójmiejski muzyk tworzący pod pseudonimem Emiter. Jego muzyka polega na ciągłym eksperymentowaniu z brzmieniem i przetwarzaniu dźwięków otaczającego świata. Tworzy także muzykę do niemych filmów i offowych przedstawień teatralnych. Współpracował m. in. z Krzysztofem Topolskim (Emiter. Arszyn) i pisarzem Danielem Odiją (Linie północne).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.