Facebook Google+ Twitter

Nowy przewodniczący powiatowych władz PO w Radomsku

Poseł na Sejm RP, Jacek Zacharewicz, został wybrany nowym przewodniczącym Zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie radomszczańskim (woj. łódzkie).

Poseł Jacek Zacharewicz. Nowy Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie radomszczańskim. / Fot. Jacek PaszewskiZgodnie z kalendarzem wyborczym Platformy Obywatelskiej, w dniu 15 marca 2010 roku odbył się zjazd wyborczy koła powiatowego tej partii. W Galerii Muzeum Regionalnego w Radomsku zebrało się trzydziestu delegatów. Gościem specjalnym był marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak, również z PO.

W wyniku tajnego głosowania, jednogłośnie, na fotel przewodniczącego wybrano Jacka Zacharewicza. Zaraz po wyborze, w swoich pierwszych słowach do delegatów, oznajmił, że jego celem jest wprowadzenie jak największej liczby radnych w zbliżających się jesiennych wyborach samorządowych. Zapowiedział też powiększenie szeregów PO o nowych członków. Jacek Zacharewicz - z wykształcenia ekonomista, w Sejmie RP zasiada w Komisji Finansów Publicznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

widze ze zmiani ida ku lepszemu w Radomsku.POzdro :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.