Facebook Google+ Twitter

Nowy regulamin i jego interpretacja

Wszedł w życie regulamin uwzględniający wiele z postulatów Autorów. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za pracę włożoną w doskonalenie naszego wspólnego dzieła jakim jest serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl.

Wielu pyta jednak: co z autorami, którzy nie dostosują się do nowych zapisów w regulaminie? Czy mam czas na zastanowienie?

Otóż damy jednak jeszcze kilka dni na poprawki w profilach. Wczoraj Andrzej Zaranek miał jakiś problem z zamieszczeniem zdjęcia w profilu. Z kolei dziś, niemal chwilę po zatwierdzeniu nowej wersji regulaminu, otrzymałem e-mail z kolejnym zapytaniem „indywidualnym”. Większość zgłaszanych problemów rozszyfrowuje regulamin, ale widać, że potrzeba na to czasu. Wszyscy mieli miesiąc na zapoznanie się z nim, ale – jak widać - to wciąż za krótko... Dlatego jeszcze przez tydzień, do poniedziałku 15 grudnia, będziemy czekać ze stosownymi reakcjami (m.in. usuwanie przywilejów).

Autorom nadsyłającym materiały do moderacji będziemy przypominać, że obowiązują już nowe zasady; od razu też winni się określić. Mam nadzieję, że to wystarczy, by spokojnie podjąć decyzję.

W indywidualnych wypadkach prosimy o kontakt mailowy redakcja@wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja nie zgodzilam sie na nowy regulamin, a mimo to i tak zostalam zalogowana:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się bardzo ,że jest nowy regulamin.Jak widać od wczoraj to tylko książka życzeń. Poczta wewnętrzna nie spełnia swoich celów, o czym można się przekonać czytając obraźliwe komentarze na w24.
Zaskakuje brak reakcji Redaktora dyżurnego i Redakcji w24. Wiem, że Redakcja zawsze ma dużo pracy, ale to wcale nie zwalnia od zajęcia stanowiska w ważnych sprawach na temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.