Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12572 miejsce

Nowy rok będzie pracowity dla reprezentacji Internautów

Już od nowego roku internauci ostro biorą się do roboty. Reprezentacji Internautów w piłkę nożną, znanej głównie z Flakmeczu, nie wystarczyło jedno spotkanie charytatywne rozegrane na Agrykoli...

Drużyna Internautów / Fot. Igor SzamotulskiKilkunastu internautów, związanych z sektą flaker.pl, postanowiło zmobilizować swoje zasoby energetyczne i pomóc ciężko chorym ludziom.

W skład sekty wchodzą: Mirek Myszka - @mmyszka, Igor Szamotulski - @szamo, Mariusz Wereda - @Weredzik,Mateusz Kowalczyk - @haryyy90, Michal Szajbe - @szajbus, Artur Czoper - @czopi16, Paweł Frydecki - @Fred, Adam Zalewski - @sadam774, Paweł Moczulski - @pawelm, Przemek Chojnowski - @przenry, Artur Kurasinski - @ak74, Cezary Kramp - @Sizar, Tomasz Czwartkiewicz - @thompson93, Arkadiusz Krala - @unearth.

Reprezentacja Internautów już ustala miejsca i terminy następnych meczów. Drużyna ma jeden wielki problem. Jedyny sponsor zespołu wycofał się po przegranym meczu z artystami (9:5). Także działania członków stowarzyszenia są na razie skoncentrowane na poszukiwaniu nowych sponsorów.

Nieoficjalne źródła donoszą, że najbliższy mecz reprezentacji ma się odbyć w Chorzowie, na bocznym boisku Stadionu Narodowego, 1 maja 2010 r. Nie ustalono z kim zmierzą się Internauci, ani dla kogo mecz zostanie rozegrany.

Dla przypomnienia:

26 września 2009 roku reprezentacja Internautów w piłce nożnej zadebiutowała w meczu charytatywnym z artystami. Największą wygraną była Paulina Pruska, dla której ten mecz oznaczał szansę na pokonanie ciężkiej choroby.

Mecz był zacięty, ale ostatecznie artyści pod wodzą Olafa Lubaszenki wygrali 9:5. Sponsor reprezentacji Internautów i meczu, firma Dotpay S.A., za każdego gola płaciła 1000 złotych, co oznacza, że konto chorej Pauliny Pruskiej powiększyło się o 14 tysięcy złotych!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.