Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2385 miejsce

Nowy rozkład jazdy PKP. Minister Nowak chwali się na Twitterze

Od 11 grudnia obowiązuje nowy rozkład jazdy PKP. Pasażerowie zostali poinformowani o zmianach: na dworcach wiszą plakaty i ulotki, pracownicy udzielają wszelkich informacji. Na razie na peronach panuje spokój. Na Twitterze chwali się tym minister transportu: "Pierwsze 6 godz. nowego rozkładu jazdy bez zakłóceń".

 / Fot. Foma, licencja CC 3.0Informacje o zmianach w rozkładzie jazdy zostały rozwieszone na peronach i dworcach już tydzień temu. Odpowiednie komunikaty pojawiły się również na stronie internetowej PKP.

Nowy rozkład będzie obowiązywał do 8 grudnia 2012 roku. Jak podaje TVN24, ze zmienionym rozkładem jazdy powinni się zapoznać przede wszystkim mieszkańcy województw śląskiego, małopolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. To w tych czterech regionach rozkłady zmieniły się najbardziej.

Pasażerowie nie narzekają na utrudnienia. Wygląda na to, że tym razem udało się uniknąć chaosu na dworcach. Minister transportu Sławomir Nowak chwali się tym na Twiterze: "Pierwsze 6 godz. nowego rozkładu jazdy bez zakłóceń".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.