Facebook Google+ Twitter

Nowy rozkład PKP Intercity

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-28 17:31

Osiem nowych połączeń, krótszy czas podróży, promocje i przedział dla najmłodszych pasażerów - to tylko niektóre z nowości w rozkładzie jazdy PKP Intercity na najbliższy rok.

Większa liczba połączeń dotyczy zarówno komunikacji krajowej jak i międzynarodowej. Na przykład z Warszawy do Wrocławia pociągi będą kursować co dwie godziny, do Poznania zaś co godzinę.
Uruchomiony zostanie codzienny pociąg nocny z Warszawy do Berlina z wagonami bezpośrednio z Krakowa i Gdyni. Amatorzy zimowego szaleństwa będą mogli dotrzeć do Innsbrucku czy Hannoveru z Warszawy i Poznania.

PKP Intercity dojedziemy także podczas wakacji z Gdyni do Odessy. Szybciej o około 10 minut dotrzemy z Poznania do Warszawy, szybciej o 15 minut zaś z Berlina do Warszawy.

Do podróży pociągami Intercity mają też zachęcać promocje. Na przykład "Super Przejazd". Bilet "tam" w cenie 100 złotych, w tym tak zwana "miejscówka" oraz tylko dopłata za "miejscówkę" "z powrotem". Oferta obowiązuje w klasie drugiej ośmiu wybranych połączeń. Inne promocje to "Wcześniej i Taniej", "Weekend z miejscówką", "Karnet dojazdowy" czy "Super Miejscówka". Szczegółowy opis promocji oraz rozkładu jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.intercity.pl .

Na stronie internetowej przewoźnika będzie znajdowała się także baza 230-tu tysięcy hoteli na całym świecie, w których bezpośrednio możemy zarezerwować miejsca.

Nowością jest też "przedział dla malucha". Znajdzie się tam między innymi przewijak, miejsce na wózek, stolik do karmienia czy zabawki. Także kolorystyka przedziału ma być bardziej przyjazna najmłodszym.

Nowy rozkład PKP Intercity wchodzi w życie 14-tego grudnia. Z początkiem listopada ruszy zaś nowa kampania wizerunkowa spółki skierowana głównie do kierowców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.