Facebook Google+ Twitter

Nowy ruch Palikota

Nie udało się Januszowi Palikotowi zrealizować choć części swojego programu wyborczego. Prezerwatywy nadal musimy kupować sami. Internet nie jest darmowy, ze związkami partnerskimi także się nie powiodło.

Lider Ruchu Palikota / Fot. Marek GabrielA w dodatku kultura nie zastąpiła żołnierzy i czołgów. Co spowodowało, że tak rewelacyjny plan szlag trafił? Czy wyborcy posła Biedronia powinni być rozgoryczeni? Mieli żyć w nowoczesnej i świeckiej Polsce, a żyją w zacofanym i moherowym kraju.

Janusz Palikot nie poddaje się jednak. Zamierza zmienić nazwę swojej partii. Chodzą słuchy, że ruch kojarzy mu się z Chorzowem, a Palikot też jakoś nie pasuje. Oświadcza, że tym razem będzie bez nazwiska. Ta metamorfoza ma pomóc w realizacji programu, który będzie oczywiście rozbudowany. Mam nadzieję, że znajdą się w nim postulaty z „Nowoczesnego Państwa”. Teraz ma obyć się bez porażek, zwłaszcza że w projekt włącza się Jan Hartman.

Osobiście współczuję posłowi z Biłgoraja. Jego kolejny biznes upada. Dziwię się, że nie zmienia branży. Chociaż trudno wskazać sektor, na którym nie próbował zarabiać Palikot.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak w ten nowy projekt włącza się Jan Hartman, to znaczy że dołączył on do tej bandy cyganów. A profesor wcale nie lepszy, bo dwie godziny stał i NIE CZUŁ ANI NIE WIDZIAŁ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieje,że ten "ruch" nie zamieni się na "kiosk"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.