Facebook Google+ Twitter

Nowy rzecznik NFZ

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-09-16 12:12

Jolanta Kocjan, ostatnio pełnomocnik prezydenta Dąbrowy Górniczej ds. organizacji i PR została szefową Biura Prasowego Narodowego Funduszu Zdrowia i rzecznikiem prasowym tej instytucji.

fot. OG/Dziennik Zachodni Dla wtajemniczonych awans nie jest zaskoczeniem. Dla samej Kocjan, co wyjawiła, propozycja Sośnierza była jednak niespodzianką. Dostała ją jakiś czas temu, zanim były dyrektor Śląskiej Kasy Chorych, a obecnie poseł PiS został prezesem Funduszu. Z nowym szefem łączy ją długa znajomość, a także... poglądy polityczne. Swego czasu oboje sympatyzowali z Unią Polityki Realnej, zaś Kocjan nawet znalazła się na liście wyborczej tej partii.

Nowa rzecznik Sośnierza przeprowadziła się już do stolicy, ale jak mówi "jeszcze siedzi na walizkach". Podkreśla, że nie należy i nie należała do żadnej partii, rauty omija szerokim łukiem i jak każda kobieta lubi gotować oraz szydełkować. Jak się wydaje na to ostatnie zajęcie czasu może jej brakować. Jolanta Kocjan ma córkę, studentkę III roku politologii.
(aga) ma
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.