Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29294 miejsce

Nowy Sejm, a zwyczaje stare...

Współautorzy: Mateusz Aleksandrowicz

- Wzywam pana marszałka, aby przerwał ten polityczny spektakl - grzmiał z sejmowej trybuny szef SLD, Wojciech Olejniczak. Wybraliśmy nowych posłów i Sejm, jednak obyczaje w nim panujące, sposób prowadzenia obrad i polityczne przepychanki, których byliśmy świadkami podczas wczorajszego popołudnia, do złudzenia przypominają te z parlamentu poprzedniej kadencji.

Podczas pierwszych obrad Sejmu VI kadencji marszałek senior Zbigniew Religa był krytykowany przez posłów PO, PSL i LiD za opóźnianie prac / Fot. Michał AdamczykSejmowa sala podczas inauguracyjnego posiedzenia, rozbrzmiewała na przemian gromkimi brawami i okrzykami. Kwestia wyboru marszałka izby rozpalała poselskie umysły i wyobraźnię do czerwoności. Przymusowe przerwy przedłużały pierwsze posiedzenie do granic wytrzymałości. Partyjni przywódcy naradzali się i obmyślali zawiłe strategie działania. Wybraliśmy nowy Sejm i nowych posłów, ale oglądając wczorajsze obrady można było odnieść wrażenie, że "nowe" niewiele różni się "od starego".

Obejrzyj film z pierwszego posiedzenia Sejmu VI kadencji, autorstwa Michała Adamczyka. W filmie wypowiadają się posłowie Ryszard Zbrzyzny (LiD) i Zenon Durka (PO).


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

+ Michał! :) Wreszcie jakiś sensowny praktykant!

Komentarz został ukrytyrozwiń

plusik za relacje, ale z całym szacunkiem mam życzenie aby takich relacji było jak najmniej, a więcej porządnej i rzetelnej pracy w sejmie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mogę zacytować?
"plusik za relacje dla Michała".

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to zaczyna się już spektakl z politykami w sejmie:) Już się doczekać nie mogę, jak zaczną się wyzywać itp:) plusik za relacje dla Michała

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.