Facebook Google+ Twitter

Nowy serial "Pakt" trafi na ekrany jesienią. Dorociński zagra dziennikarza śledczego

Telewizja HBO realizuje w Polsce kolejny serial telewizyjny. Produkcja nosi tytuł "Pakt" i trafi na ekrany jesienią. W roli dziennikarza śledczego zobaczymy Marcina Dorocińskiego. W serialu wystąpią również Edward Linde-Lubaszenko i Magdalena Cielecka.

 / Fot. materiały prasoweGłównym bohaterem serialu jest znany dziennikarz śledczy, który dostaje się w centrum burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja. Scenariusz powstał co prawda na podstawie norweskiego cyklu „Mammon”, ale osadzony jest mocno w polskich realiach.

– „Pakt” to pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także próbą spojrzenia wstecz, co przyniosła nam transformacja 1989 roku – mówi Marek Lechki, reżyser serialu, w rozmowie z serwisem internetowym Stopklatka.

Główną rolę zagra jeden z najpopularniejszych aktorów średniego pokolenia, Marcin Dorociński. Partnerką przystojnego gwiazdora będzie Magdalena Cielecka. W „Pakcie” pojawią się również: Edward Linde-Lubaszenko, Anna Radwańska, Adam Woronowicz i Marta Nieradkiewicz.

Czytaj także: Film "Mały Książę" zadebiutuje na festiwalu w Cannes. Zobacz zwiastun filmu (wideo)


Zdjęcia do serialu rozpoczną się w maju i potrwają do połowy lipca. Film będzie realizowany głównie w Warszawie. Premiera „Paktu” na antenie HBO planowana jest na jesień tego roku.

Źródło: AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.