Facebook Google+ Twitter

Nowy serwis aed24.pl - sprawdź gdzie jest bezpiecznie dla serca

Ruszył nowy serwis internetowy aed24.pl poświęcony tematyce ratowania życia przy pomocy automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED. Dzięki niemu możemy sprawdzić, gdzie takie defibrylatory się znajdują.

 / Fot. LogoSerwis aed24.pl zawiera jasne informacje czym jest AED i jakie są zasady użycia defibrylatorów tego typu. Na stronie znajdziemy podstawowe wiadomości na temat nagłego zatrzymania krążenia, w przypadku którego szybka defibrylacja decyduje o życiu.

Bardzo przydatna jest mapa Polski, na której zaznaczono wszelkie dostępne defibrylatory AED. Dzięki temu będąc w dowolnym miejscu w kraju, można szybko sprawdzić, które lokalizacje są najbardziej bezpieczne dla serca. Serwis kierowany jest również do osób, które chcą czuć się pewnie w swoim miejscu pracy oraz zagwarantować bezpieczeństwo użytkownikom obiektów publicznych jak np. pływalnie, kina czy przychodnie lekarskie.

Na stronie http://aed24.pl można znaleźć wszelkie wskazówki, w jaki sposób przystąpić do „Programu Powszechnego Dostępu do Defibrylacji” oraz dowiedzieć się
jak przeszkolić personel.

„Serwishttp://aed24.pl stworzyliśmy z myślą o każdym internaucie. Chcemy, by AED kojarzyło się głównie z ratowaniem życia, a nie z obawami przed użyciem urządzenia.
Edukując coraz więcej osób, tworzymy swoje otoczenie bardziej bezpiecznym. Dlatego na stronie, informacje przekazane są w przystępny i czytelny sposób” - komentuje Marcin Wyczyński z Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ, które jest pomysłodawcą portalu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.