Facebook Google+ Twitter

Nowy serwis DO dla (całkiem) niezależnych

Dla każdego Autora W24, który uważa, że nie potrzebuje już redagowania jego tekstów w W24, oddajemy do dyspozycji serwis, którym zarządzać będą sami autorzy. Bez moderacji, bez oczekiwania na publikację, bez uwag. No i co ważne - beze mnie i innych redaktorów W24 :). Co będzie zawierał, zależy tylko od autorów i stopnia przestrzegania obowiązującego prawa.

 / Fot. Krzysztof DąbrowskiOstatnio miałem okazję przyglądać się stronie tworzonej przez grupę Autorów Wiadomości24.pl. Myślę, że jesteśmy w stanie pomóc tak im, jak i innym osobom poszukującym większej niezależności.

W nowym serwisie można zamieszczać materiały pisane bezpośrednio, dodawane z własnych serwisów, blogów i stron, choćby w formie linków bądź krótkich zajawek. A jeśli ktoś uzna, że potrzebuje więcej przestrzeni, oferujemy też możliwość założenia własnego, odrębnego serwisu, który na serwisie-matce będzie można promować. Nie trzeba znać się na skryptach, kodowaniu i cięciu grafiki, utrzymywać domeny i serwera, dbać o parametry przesyłu. To bierzemy na siebie. Nie będziemy po prostu ingerowali w układ materiałów, ich zawartość i treść. A jeśli ktoś powie, że to wciąż za mało... Cóż, nie będę się spierał.

Znane logo, prawda? / Fot. Katarzyna KaczmarekSerwis jest już gotowy. I całkiem pusty. Kto chce w nim pisać, proszę o zalogowanie się. Czy ten eksperyment się powiedzie, zależy tylko od stopnia zainteresowania. Jesteśmy w stanie wypromować serwis równie efektywnie jak w przypadku Wiadomości24.pl, które właśnie przekroczyły poziom miliona real users miesięcznie według danych, które właśnie otrzymałem.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (56):

Sortuj komentarze:

Podpisuję się pod słowami Izy. :) Napisałam sobie tutaj - http://ion24.blogspot.com/2010/07/o-bitwie-pod-grunwaldem.html
Ale artykuł jednak tutaj - link
I muszę przyznać, że bez pomocy Redakcji dziś bym sobie nie poradziła (złośliwość rzeczy martwych).
W tym miejscu Redakcji dziękuję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tu zostaję, bo mam dość przeprowadzek w życiu i w serwisach. Nikt nie jest "alfą i omegą" a moderacja innych to ważna rzecz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.07.2010 13:55

Popieram bardzo dobry pomysł. daje 5*

Miejsca ( w sieci) jest tak dużo, że starczy go dla Wszystkich. Są już: TWOJE WIADOMOSCI 24, teraz powstaje Moje W24, i zyczę sobie, żeby powstały też i inne: NASZE W24, Ich W24, Wasze w24, Swoje w24, czyli jest co wybierać w zaimkach dzierżawczych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja się cieszę, że Ty się cieszysz. ;)))) Mnie się wydaje, to mój sposób działania jest zdecydowanie wydajniejszy w zespole. Praca zespołowa, pośrednia czy bezpośrednia, jest dla mnie bardziej mobolizująca, wymiana uwag naprowadza na różne pomysły, a nawet natchnienie. Nie jestem samotnikiem. Zespół mnie motywuje. A przecież , jak dobrze wiesz , łatwo nie ulegam..;)) hihihi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się bardzo, że zostajesz na W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No. to całkiem zmienia postać rzeczy. SZkoda , że tego akurat nie nagłaśniacie, a może specjalnie nie.
W każdym razie, ja nie wyobrażam sobie aby opublikować tekst bez conajmnie 2 "recenzentów" opiniodawców. czy też krytyków, uwag kogoś komu ufam i kogo cenię.
Zatem ten serwis nie jest dla mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro, nic dziwnego, że nie działa, bo serwis ma inną domenę - "link

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiście miało być 3link

Komentarz został ukrytyrozwiń

>www.mojewiadomosci.pl> nie działa. Mnie to akurat nie przeszkadza, i nie jest potrzebne, ale ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm, na MojeW24 nie widać dużego ruchu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.