Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12609 miejsce

Nowy serwis TVN Meteo już w sieci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-22 07:33

20 czerwca 2011 stacja TVN Meteo uruchomiła nowy internetowy serwis pogodowy stacji, pod adresem www.tvnmeteo.pl. W serwisie wyeksponowana została część społecznościowa.

strona główna tvn meteo / Fot. veneoW nowym serwisie TVN Meteo udostępniane są na bieżąco najnowsze informacje pogodowe dotyczące całego świata i Polski. Prognozy pogody zaprezentowano w formie czytelnych map, takich jak te wykorzystywane w stacji telewizyjnej. Dzięki prognozom długoterminowym oraz informacjom na temat warunków pogodowych na drogach użytkownicy serwisu będą mogli planować wypoczynek i wyjazdy.

Ważnym elementem serwisu jest mocno rozbudowany dział wideo, w którym znajdą się materiały udostępniane przez stację telewizyjną: sezonowe relacje z ośrodków turystycznych, specjalne wydania prognoz pogody. Można tu również znaleźć filmy nadsyłane przez użytkowników serwisu. Na stronie będą emitowane także odcinki magazynów stacji TVN Meteo, takich jak: Maja w ogrodzie, Encyklopedia pogody, czy Meteo Maniak.

Gwiazdy TVN - Europapier-Impap. TVN musi szlifować formę

Użytkownicy nowego serwisu będą mogli aktywnie włączyć się w tworzenie jego treści. Zarejestrowane osoby mają możliwość dodawania zdjęć, filmów wideo, przesyłania materiałów prasowych do redakcji. Każdy odwiedzający stronę może komentować informacje prasowe, zdjęcia lub filmy, wziąć udział w ankiecie, bez koniecznego logowania się na stronie.

Nowatorską funkcjonalnością jest możliwość czatu online z dyżurnym synoptykiem TVN Meteo.
Przy budowie nowego projektu TVN Meteo szczególnie zadbano o standardy Usability. Serwis podzielony został na bloki tematyczne uporządkowane w sposób przyjazny i przejrzysty dla użytkowników. Układ funkcjonalny serwisu sprzyja łatwemu wyszukiwaniu interesujących użytkownika treści oraz łatwej nawigacji. Szata graficzna portalu jest spójna z systemem identyfikacji wizualnej stacji TVN Meteo.

Joanna Jastrzębska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Włodzimierz Dębski
  • Włodzimierz Dębski
  • 24.06.2011 14:14

Straszna " LIPA" w woj. Świętokrzyskim jest trochę więcej dużych miast niż tylko KIELCE.
Podpowiadam, że są miasta takie jak Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Sandomierz i jeszcze wiele innych które mają nieco mniej jak 50 tys. mieszkańców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
iwona kuku
  • iwona kuku
  • 23.06.2011 19:16

Bardzo mi się podoba

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ryszard Chojnowski
  • Ryszard Chojnowski
  • 23.06.2011 09:26

Jestem zadowolony z portalu tvn Meteo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.