Facebook Google+ Twitter

Nowy sezon – nowe emocje

Tor Poznań Track Day zaprasza na sporą dawkę sportowych emocji - już 17 marca na Torze Poznań, startuje pierwsza w tym roku impreza z cyklu.

 / Fot. tptdTrack Day to znany w Europie i bardzo popularny rodzaj imprez sportowych, odbywający się na torach wyścigowych. Idee stanowi tu podnoszenie umiejętności w jeździe sportowej samochodem, poprzez rozwijanie zdolności kontrolowania pojazdu, nie tylko przy dużych prędkościach ale i w sytuacjach zagrożeń drogowych czy trudnych warunkach. Przede wszystkim chodzi tu o wyćwiczenie przez kierowcę odpowiednich zachowań i reakcji, zarówno na drodze, jak i na torze.

Tor Poznań Track Day jest cyklem otwartych imprez, które skierowane są do wszystkich kierowców czujących potrzebę rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Z kadrą doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach, można tu stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności jazdy oraz powalczyć o trofea.

Tegoroczna, nowa odsłona Tor Poznań Track Day, to nie tylko ciągle rozwijana i ulepszana formuła, nauki jazdy po torze ale również dbałość o widzów, którzy przybywają na każdą imprezę. Oprócz poszerzonej oferty wynajmu samochodów sportowych dla uczestników, Track Day daje również możliwość przeżycia niezapomnianych emocji z perspektywy fotela pasażera. Właśnie w Poznaniu można spełnić swoje marzenia o jeździe Porsche, Ferrari, Lamborghini czy Audi R8. Zupełnie inne, a może i większe doznania zapewnia jazda bolidem KTM X-Bow oraz profesjonalnie przygotowanymi do motosportu samochodami KIA pro cee'd oraz Renault Clio CUP RS III.

Przez cały sezon, od marca do października, co dwa tygodnie, jest okazja na sprawdzenie siebie, swoich zdolności oraz możliwości swojej maszyny. Jeśli w twoich żyłach płynie benzyna i czujesz, że dusisz się jeżdżąc po wąskich uliczkach swojego miasta, ta sportowa przygoda jest dla Ciebie. To mieszanka dobrej zabawy, profesjonalnych porad instruktorów, skoków adrenaliny i możliwości spotkania ludzi, dla których jazda samochodem jest nie tylko czystą przyjemnością ale również sposobem na oderwanie się od codzienności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.