Facebook Google+ Twitter

Nowy singiel 77 Bombay Street

Po podwójnej platynowej płycie w Szwajcarii zespół wystartował z promocją kolejnego albumu.

 / Fot. Sven Fischer, CC3.0Nowy album „Oko Town” ukaże się w Helwecji już 5 października, a tymczasem grupa wydała pierwszy promocyjny singiel zatytułowany „Low on Air”. To kolejna nostalgiczna propozycja i kolejny świetny, dopracowany w szczegółach kawałek z dobrym tekstem, którego można już posłuchać tutaj:Low on Air.

Tym razem do głosu doszedł najmłodszy z braci – Simri. Ten utwór to jego dzieło. Również nazwa całego albumu nawiązuje do innej jego piosenki. A tytułowy „Oko Town” to kraina fantazji chłopaków 77 Bombay Street, do której chcą zaprosić również swoich fanów.

Z nowym albumem wiąże się nowy image zespołu. Powstały nowe, oryginalne uniformy a promocyjna sesja zdjęciowa odbyła się w tajemniczym miejscu we francuskiej Normandii.

77 Bombay Street zagrali również w Polsce podczas „Wianków nad Wisłą”. Kto się nie załapał może obejrzeć warszawskie wykonanie piosenki „Long Way”.Następna możliwość, aby zobaczyć zespół na żywo pojawi się 19 sierpnia w Bydgoszczy i 26 sierpnia w Uniejowie.
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.