Facebook Google+ Twitter

Nowy singiel Arctic Monkeys. Posłuchaj

W sieci można obejrzeć nowe video Arctic Monkeys. Teledysk został stworzony do utworu, "Do I wanna know", nowego singla zespołu.

Wciąż nie wiadomo, czy utwór się znajdzie na nowej płycie, czy podobnie jak "RU Mine?" będzie wydany wyłącznie na singlu. Wszak nowy album ukaże się na jesieni, więc wydanie teraz singla promującego nowy album może być przedwczesne.

Muzycy zespołu zapowiadali, że nowa płyta będzie w stylu "RU Mine?". "Do I wanna know", który jest do "RU Mine?" bliźniaczo podobny potwierdza te słowa. Musimy jednak pamiętać, że Arctic Monkeys z każdą płytą zawsze zaskakują swoich fanów- nigdy nie nagrywają tego samego. Na ostatnim koncercie zespół zaprezentował utwór "Mad Sounds", który leży na zupełnie innym biegunie muzycznej wrażliwości, niż "Do I wanna know".

Obecnie zespół przegotowuje się do występu na festiwalu w Glastonbury, co nastąpi pod koniec czerwca. Będzie to bardzo ważny moment w karierze zespołu. Ostatni raz zespół zagrał tam w 2007 roku, kiedy był u szczytu popularności, a jego muzycy mieli zaledwie po 20 lat. Teraz trzeba przekonać wszystkich, że histeria Brytyjczyków na punkcie Arctic Monkeys nie była pomyłką. Sami będziemy się mogli przekonać o tym już 4 lipca, kiedy Arctic Monkeys wystąpią na Openerze.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.